تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
686102_765.jpg

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: ۲۲ بهمن ها، ۹ دی ها و امثال آن سبب شده است این انقلاب ۴۰ سال پایدار بماند و دشمن نتواند کاری کند و همه توطئه ها خنثی شود.

خبرگزاری صداوسیما: آیت الله احمد جنتی در پاسخ به سوالی درباره حضور مردم در یوم الله ۲۲ بهمن افزود: ۲۲ بهمن روزی است که توطئه ها را خنثی می کند، در واقع کاری که ۲۲ بهمن و حضور مردم در راهپیمایی این روز می کند هیچ تشکیلات، دستگاه و نهادی نمی تواند انجام دهد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ۲۲ بهمن ها، ۹ دی ها و امثال آن سبب شده است این انقلاب ۴۰ سال پایدار بماند و دشمن نتواند کاری کند و همه توطئه ها خنثی شود.

دبیر شورای نگهبان افزود: با توجه به روشن شدن این مطلب برای همگان که آمریکا پشت سر اغتشاشات اخیر بود، امسال این حضور باید پرشورتر باشد.

آیت الله جنتی گفت: آمریکایی ها با ناشی گری، حمایت خود را از اغتشاشات اخیر اعلام کردند و برای مردم معلوم شد این حرکت آمریکایی بود.

دبیر شورای نگهبان افزود: مسئله آمریکایی ها، براندازی نظام است که مسئله ساده و جزئی ای نیست، آن ها می خواهند ریشه ها را از بین ببرند و اوضاع به گونه ای رقم بخورد که نظام جمهوری اسلامی ایران نداشته باشیم.

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: آمریکایی ها می خواهند ایران اسلامی را که خار چشم شان و استخوان در گلویشان هست، از بین ببرند، آنان با اسلام طرف هستند و می خواهند اسلام را از بین ببرند.

آیت الله جنتی افزود: مردم ما مدافع اسلام هستند و راهپیمایی ۲۲ بهمن نیز حمایت از اسلام، انقلاب و ولایت فقیه و ادامه راه امام راحل است.

دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه امام خمینی (ره) و آرمان های ایشان در بین ما زنده است و زنده خواهد بود، گفت: یاران، پیروان و دوستداران امام راحل باید اهداف ایشان را پیگیری کنند و اصل برای امام (ره)، حفظ اسلام، جمهوری اسلامی ایران بر پایه اسلام ناب محمدی و حفظ اصول انقلاب بود.

رئیس مجلس خبرگان رهبری افزود: حرکت های ما باید حرکت های انقلابی باشد.

   #شورای نگهبان #خبرگان رهبری #براندازی نظام #ولایت فقیه #رئیس مجلس

محتوای خبر «آیت الله جنتی: مسئله آمریکا، براندازی نظام است» را در سایت «فردا نیوز» ببینید