تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
علی کریمی سرمربی سپیدرود رشت حق ندارد در کنفرانس های خبری قبل و بعد از بازی شرکت کند، این تصمیمی است که سازمان لیگ برای این بازیکن گرفته است.

به گزارش جام جم آنلاین ،سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ از ممنوعیت حضور علی کریمی در نشست های خبری قبل و بعد از بازی های لیگ خبر داد. فتاحی گفت: «علی کریمی نمی تواند در هیچ مصاحبه قبل و بعد از بازی شرکت کند، چون او مدرک مربیگری B آسیا دارد و سرمربی نیست. سرمربیان باید مدرک A آسیا داشته باشند و کریمی الان در واقع مربی سپیدرود است. طبق قانون فقط سرمربیان می توانند در نشست خبری شرکت کنند. بر اساس قانون، باید سرمربیان در نشست های خبری قبل و بعد از بازی شرکت کنند، مگر در مواردی که مشکلی برای سرمربی به وجود بیاید. از این پس امامی فر که سرمربی سپیدرود است باید در نشست خبری شرکت کند. امیدواریم سرمربیان در نشست های خبری طبق قانون فقط در مورد مسائل فنی و مربوط به فوتبال صحبت کنند.»

به گزارش تسنیم ، فتاحی توضیح نداده که چرا تا با امروز از حضور کریمی در نشست های خبری جلوگیری نمی شد. آیا این ممنوعیت ارتباطی با انتقادات شدید کریمی از مسئولان فدراسیون فوتبال دارد؟

   #سپیدرود #علی کریمی #نشست خبری #فدراسیون فوتبال #لیگ برتر

محتوای خبر «شوک به لیگ برتر ؛ علی کریمی به کنفرانس های خبری ممنوع الورود شد!» را در سایت «جام جم آنلاین» ببینید