تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
تنظیم بازار میوه شب عید به کسبه میدان بار واگذار شود

مهندس بازوند استاندار کرمانشاه به همراه شهردار ، مدیر دفتر امور شهری استانداری ، رضا سلیم ساسانی رئیس اتاق اصناف استان و جمعی از مدیران شهری از میدان بار کرمانشاه بازدید کردند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران از اتاق اصناف کرمانشاه، سلیم ساسانی در جریان این بازدید ضمن تشکر از دیدگاه های راهگشای استانداری برای حل مشکلات گفت: بحث انتقال میدان بار از چند سال گذشته مطرح بوده اما بهتر است به جای انتقال، به فکر فراهم کردن امکانات رفاهی و آسفالت این میدان باشیم.

وی به کمیته تنظیم بازار استانداری پیشنهاد کرد : برای رونق کسب و کار کسبه میدان بار، تنظیم بازار میوه شب عید را به اعضای اتحادیه و کسبه این میدان واگذار شود تا این مجموعه نیز در حل مشکلات میدان بار مشارکت بیشتری داشته باشد.

بر اساس این گزارش، استاندار کرمانشاه هم گفت : کسبه میدان بار ، زحمتکش ، پرتلاش و کار سخت و طاقت فرسایی دارند و رسیدگی به مشکلات و خواسته های آنان باید در برنامه های مدیران باشد؛ اگر قرار بر جابه جایی میدان بار باشد، باید دغدغه ها و خواسته های کسبه آن مد نظر گیرد.

بازوند افزود : اگر قرار است سرمایه گذاری برای اجرای این طرح آورده شود، بهتر است از خود کسبه میدان بار باشد؛ در ضمن اگر ضرورتی برای انتقال میدان بار وجود دارد این کار انجام گیرد. /ع/

   #کرمانشاه #ساسانی #استاندار کرمانشاه