تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
علی دارابیمعاون استان های سازمان صدا و سیما گفت: اخبار کذبی که دشمنان از بیش از ۲۵۰ شبکه صوتی، تصویری و فضای مجازی وارد کشور می کنند نظام جمهوری اسلامی ایران را نشانه گرفته است.

به گزارش قدس آنلاین، علی دارابی دوشنبه شب در مراسم افتتاح فرستنده های دیجیتال و رونمایی از ۱۲۱ اثر تولید شده در صدا و سیمای مرکز گلستان با اشاره به فعالیت بیش از ۱۵۰ شبکه رادیو تلویزیونی با بیش از ۴۰ زبان مختلف اظهار کرد: هدف از ترویج فرهنگ ناب اسلامی و اشاعه ارزش های این انقلاب، نظام شکوهمند جمهوری اسلامی و مقابله با تهدیدهای رسانه ای و اخبار کذب است.

دارابی اضافه کرد: اخبار کذبی که دشمنان از طریق بیش از ۲۵۰ شبکه صوتی، تصویری و همچنین فضای مجازی وارد کشور می کنند، نظام جمهوری اسلامی را نشانه گرفته است.

وی تصریح کرد: در حالی که دشمن سعی دارد با اسلام هراسی و از طریق گروه های تروریستی مثل داعش و طالبان جهان را نسبت به دین و شریعت ما و به همین شکل انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران بدبین کند ما باید الگوی جهان باشیم و در برابر هجمه های رسانه ای دشمن عملکرد هوشمندانه ای داشته باشیم.

معاون استان های سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: رسیدن به این مهم نیاز به وفاق و همدلی بین اقوام، اقشار مختلف و گروه های سیاسی دارد که الحمدالله در این استان با وجود تنوع قومیتی زیاد این وحدت به خوبی احساس می شود.

   #فضای مجازی #گلستان #طالبان #صدا و سیما #رادیو #رونمایی #داعش

محتوای خبر «۲۵۰ شبکه فارسی زبان نظام را نشانه گرفته اند/ باید مقابل هجمه های رسانه ای دشمن هوشمندانه عمل کنیم» را در سایت «قدس آنلاین» ببینید