تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
سخنان رئیس جمهوری درباره نقد مسئولین، از سوی رئیس اسبق صدا و سیما تقطیع و بهانه حمله به حسن روحانی شد. آفتاب نیوز : 189363_665.jpgعزت الله ضرغامی اخیراً در توئیتی به نقل از رئیس جمهوری نوشت: «امام زمان(عج) هم قابل نقد است. از پیامبر هم که بالاتر نداریم. به پیامبر(ص) هم می گفتند این سخن از شماست یا وحی الهی است!» ضرغامی در ادامه به کنایه نوشت: «اگر این جملات را به جای رئیس جمهور فعلی، رئیس جمهور قبلی می گفت چه می شد؟ شاید کسانی که لباس روحانی به تن می کنند سهمیه ویژه دارند!»

این در حالی است که بر اساس فیلم منتشر شده از جلسه رئیس جمهوری در دیدار وزیر و معاونان وزارت امور اقتصاد و دارایی که در توئیتر روزنامه ایران نیز قابل دسترسی است، رئیس جمهوری گفته: «تمام مسئولین در کشور قابل نقد هستند، ما در کشور معصوم نداریم، حالا یک زمانی اگر امام دوازدهم ظهور کرد، آن وقت هم می شود نقد کرد. پیغمبر هم اجازه نقد می داد.»

پرویز اسماعیلی نیز در توئیتی نوشت: «وظیفه خواص روشنگری است نه ابهام آفرینی؛ روحانی از اجازه نقد در حکومت معصوم گفت؛ نه ایجاب نقد معصومین؛ پیرو مذهبی هستیم که خدا به ملائک اجازه نقد می دهد (بقره 30) مولا علی فرمان به نقد می دهد (خطبه 216) و امام صادق می فرماید: بهترین برادر من کسی است که عیوبم را به من هدیه دهد.»

منبع: ایران

   #روحانی #ضرغامی #رئیس جمهور #حسن روحانی #صدا و سیما #روزنامه ایران #حکومت #توئیتر

محتوای خبر «ضرغامی: کسانی که لباس روحانی به تن می کنند سهمیه ویژه دارند؟» را در سایت «آفتاب» ببینید