تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
فرمانده انتظامی استان با اشاره به انهدام باند حرفه ای فروشنده خودروهای مسروقه با هویت جعلی در اصفهان، گفت: تاکنون ۲۲ دستگاه خودرو مسروقه با سند جعلی شناسایی شده است که این خودروها از دست خریداران خارج و در اختیار صاحبان آن ها قرار گرفته است.

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار مهدی معصوم بیگی عصر امروز در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به انهدام باند حرفه ای فروشنده خودروهای مسروقه با هویت جعلی در اصفهان، اظهار کرد: در پی سرقت چندین خودرو در شهر اصفهان یک تیم مجرب از کارآگاهان پلیس آگاهی برای پیگیری پرونده های این خودروها تشکیل شد.

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: این کاراگاهان با کار علمی و تخصصی توانستند اعضاء دو باند سرقت خودرو را به همراه مالخران شناسایی و در عملیاتی پیچیده دستگیر کنند.

وی با بیان اینکه یکی از این باندها در زمینه سند نمره کردن خودروها فعال بود، بیان کرد: متهمان پس از سرقت خودروهای مدل بالا ، اقدام به خرید خودروهای تصادفی کرده و با استفاده از سند خودروهای تصادفی مشابه، خودروهای مسروقه را به اصطلاح سند نمره کرده و با هویت جعلی به افراد دیگر می فروختند.

سردار معصوم بیگی با بیان اینکه که تاکنون 22 دستگاه خودرو مسروقه با سند جعلی شناسایی شده است، عنوان کرد: این خودروها از دست خریداران خارج و در اختیار صاحبان آن ها قرار گرفته است.

فرمانده انتظامی استان از کشف دستگاه «هک» شماره شاسی و موتورخودرو همچنین دستگاه ICU که سارقان برای ارتکاب عمل مجرمانه خود از آن استفاده می کردند در مخفیگاه متهمان خبر داد.

وی ادامه داد: همچنین این افراد به صورت حرفه ای اقدام به شکستن قفل فرمان کرده و با دستگاه های مخصوص خودروهای مدل بالا را روشن و به سرقت می بردند.

سردار معصوم بیگی با بیان اینکه اعضا باند دیگری که در زمینه سرقت خودرو فعالیت می کردند در این عملیات دستگیر شدند، عنوان کرد: این افراد پس از باز کردن قطعات، خودروها را اوراق شده و بلاصاحب رها می کردند که از این افراد نیز 30 دستگاه خودرو مسروقه کشف شد و آماده تحویل به مالباختگان است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: اعضاء این دو باندهمگی دارای سابقه کیفری هستند که در مجموع 52 دستگاه خودرو مسروقه از آنان کشف شده است.

انتهای پیام/ن

   #خودرو #اصفهان

محتوای خبر «شناسایی باند فروش خودروهای سرقتی در اصفهان/ ۲۲ دستگاه خودرو به مال باختگان بازگردانده شد» را در سایت «صاحب نیوز» ببینید