تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
n82795907-72110978.jpg

به گزارش خبرنگار ایرنا، این دیدار با قضاوت علیرضا غریب و مرتضی علایی به عنوان داوران اول و دوم برگزار شد و در گیم اول، هاوش گنبد در سالن مملو از تماشاگر المپیک این شهر موفق شد با نتیجه 25 بر 21 به برتری دست یابد.
در گیم دوم، بازی به نحو دیگری دنبال شد و این سایپای میهمان بود که با ارائه یک بازی حساب شده، برتری خود را بر میزبان دیکته کرد و در مقطعی از بازی با 6 امتیاز اختلاف از تیم میزبان خود پیشی گرفت.
هاوش گنبد با حمایت همه جانبه تماشاگران خود موفق شد این فاصله را کم کند و لحظاتی از بازی هم با اعتراض شدید بازیکنان سایپا همراه بود که داور را مجبور کرد به بازیکن شماره 6 تیم مهمان به دلیل اعتراضات مکرر، کارت زرد نشان دهد.
این گیم با تمام فراز و نشیب های خود سرانجام با نتیجه 25 بر 22 به نفع سایپا خاتمه یافت.
در گیم سوم، بازیکنان سایپا که از روحیه بالایی برخوردار شده بودند، نبض بازی را در دست گرفتند و با استفاده از تکنیک دفاع روی تور با فاصله ای چشمگیر و با نتیجه 25 بر 16 از سد میزبان خود گذشتند.
هاوش گنبدکاووس در گیم چهارم بازی بهتری را نسبت به گیم قبل از خود نشان داد و در لحظاتی فاصله 4 امتیازی را به رخ حریف تهرانی خود کشید و در نهایت نیز با برتری 25 بر 20 به استقبال گیم پنجم رفت.
گیم آخر در اوج تشویق های تماشاگران پرشور گنبدی برگزار شد و تماشاگران بازی پایاپایی را از سوی دو تیم تا امتیاز 12 شاهد بودند و سرانجام، هاوش گنبدکاووس با اشتباهات فردی بازیکنان خود، نتیجه این گیم را 15 بر 12 به سایپای تهران واگذار کرد و با نتیجه سه بر دو شکست را پذیرفت.
به گزارش ایرنا، این دیدار با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان ، فرماندار ویژه ، امام جمعه گنبدکاووس و جمعی دیکر از مسئولان این شهرستان برگزار شد.
9433/1860
خبرنگار علی اصغر قزل سفلو ** انتشار دهنده: تاج محمد شیری

انتهای پیام /*

   #سایپا #گلستان #محمد شیری #لیگ برتر #المپیک #امام جمعه

محتوای خبر «لیگ برتر والیبال/ هاوش گنبدکاووس در خانه خود از سایپا شکست خورد» را در سایت «ایرنا» ببینید