تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
17-7-11-1910211.jpg

در روز شنبه 23 دی، پربازدیدترین اخبار به کمک رسانی ارتش به ملوانان گیر افتاده در نفت کش ایرانی اختصاص داشت. خبری هم درباره خشک شدن باغ برره با بازدید زیادی همراه شد.

در سرویس سیاست، کمک رسانی ارتش به ملوانان گیر افتاده در نفت کش آتش گرفته پربازدیدترین خبر بود. ماجرای کشف رادیو اکتیو موجود در خون هاشمی و خانواده اش هم بازدید زیادی داشت.

روایت وزیر برکنار شده احمد ی نژاد از سجده های شکرش دیگر خبری بود که نظر کاربران زیادی را جلب کرد.

در سرویس اقتصاد، میزان سهم هر ایرانی از پول نفت پربازدیدترین خبر بود. سه خودروی جدیدی که وارد ایران می شوند دیگر خبری بود که با استقبال کاربران همراه شد. خبری خوش برای جاماندگان سهام عدالت هم بازدید زیادی داشت.

در سرویس فرهنگ، حجاب مشکل ساز نوازنده زن در تهران پربازدیدترین خبر بود. رازی از اصغر فرهادی که پس از سال ها فاش شد هم دیگر خبر پربازدید این سرویس به شمار می آمد. حذف «الله» از پرچم ایران در یک سریال ایرانی هم نظر کاربران زیادی را به خود جلب کرد.

در سرویس جامعه، خشک شدن باغ برره و ساختن برج به جای آن پربازدید بود. پاسخ وزیر آموزش و پرورش به رییس سازمان بسیج مستضعفین هم بازدید زیادی داشت. اپلیکیشن ایرانی که ورودی اش یک میلیون تومان است هم نظر کاربران را جلب کرد.

در سرویس بین الملل، تهدید و تحریم های رییس جمهور آمریکا درباره برجام پربازدیدترین خبر بود. اظهارنظر یک کارشناس درباره تصمیم ترامپ برای قدس هم دیگر پربازدید این سرویس به شمار می آمد. واکنش ظریف به اظهارات ترامپ هم با استقبال کاربران همراه شد.

در سرویس طنز و کاریکاتور، وقتی سرمربی خواب است، ستاره اش را می برند پربازدیدترین خبر بود.

58243

   #کمک رسانی #سهام عدالت #عدالت #رییس جمهور #رادیو #اپلیکیشن #برجام #خانواده #اصغر فرهادی

محتوای خبر «از میزان سهم هر ایرانی از پول نفت تا خشک شدن باغ برره/ پربازدیدهای ۲۳ دی» را در سایت «خبر آنلاین» ببینید