تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
آیا این تغییر برای ترغیب کاربران به بازگشت کافی است؟

استودیو دایس به منظور ترغیب کاربران برای بازگشت به بازی تحسین شده Battlefield 1، اخیراً تغییراتی را در آن اعمال کرده است. برای جزئیات خبر با گیمان همراه باشید.

بیش از یک سال از عرضه بازی Battlefield 1 می گذرد و در این مدت نیز عناوین هم سبک زیادی عرضه شده اند. با در نظر گرفتن این موضوع، کاملاً منطقی است که سرورهای این بازی همانند گذشته پر نباشند. در چنین شرایطی، استودیو دایس اخیراً تغییراتی را در جدیدترین نسخه سری بازی های Battlefield اعمال کرده است تا بدین ترتیب، کاربران برای بازگشت ترغیب شوند و در نتیجه بار دیگر شاهد پر شدن سرورها باشیم.

یکی از تغییرات مهمی که در بازی Battlefield 1 اعمال شده، رایگان شدن حالت Operation Campaigns برای تمامی کاربران بوده است. با توجه به اطلاعات موجود، اکنون تمامی کاربران این بازی می توانند بدون خرید نسخه پریمیوم پَس یا محتواهای دانلودی، این حالت را تجربه کنند. البته باید توجه داشته باشید که دسترسی کاربران نسخه استاندارد به نقشه های کمپین محدود خواهد بود یا به عبارتی دیگر، زمانی که یک کمپین به پایان رسیده باشد، آن ها نمی توانند وارد نقشه ها شوند. همچنین، کاربران این نسخه از بازی به سلاح ها، خودروها و کلاس های الیت جدیدی که همراه با بسته های الحاقی به بازی اضافه شدند، هیچ گونه دسترسی نخواهند داشت.

اعلامیه ی استودیو دایس به همین مورد ختم نمی شود. این استودیو در ادامه اضافه کرد که اعضای آن در حال حاضر مشغول بررسی مشکلاتی هستند که برخی از کاربران در چند وقت اخیر به آن ها گزارش کرده اند. یکی از مشکلات گزارش شده، قفل شدن امتیاز کمپین در یک میزان و عدم افزایش آن بوده است. با توجه به اعلامیه، در حال حاضر هیچ گونه راه حلی برای مشکلات پیدا نشده است، اما این استودیو تمام تلاش خود را خواهد کرد تا آن ها را در سریع ترین زمان ممکن حل کنند.

در پایان، لازم به ذکر است که بازی Battlefield 1 هم اکنون برای سه پلتفرم پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس است.

منبع Dualshockers

   #کمپین #نقشه #پلی استیشن #رایانه #ایکس باکس #استاندارد

محتوای خبر «تجربه ی حالت Operation Campaigns برای تمامی کاربران بازی Battlefield 1 رایگان شد» را در سایت «گیمان» ببینید