تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
صندوق بازنشستگی کشوری از رونمایی «نرم افزار موبایلی خاتم» خبر داد و گفت: بوسیله این نرم افزار، هشت خدمت به بازنشستگان تحت پوشش ارائه می شود. 411418_153.jpg
شفا آنلاین>اجتماعی>صندوق بازنشستگی کشوری از رونمایی «نرم افزار موبایلی خاتم» خبر داد و گفت: بوسیله این نرم افزار، هشت خدمت به بازنشستگان تحت پوشش ارائه می شود.
n82795576-72110373.jpg
به گزارش شفا آنلاین،نرم افزار خاتم با هدف دسترسی آسان به بخشی از خدمات صندوق بازنشستگی کشوری، جلوگیری از ترددهای شهری و افزایش رضایتمندی بازنشستگان برای گوشی های تلفن همراه طراحی شده و در دو نسخه «اندروید» و «آی او اس» در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.

بر همین اساس، این نرم افزار قادر است خدماتی چون دریافت فیش حقوق و حکم بازنشستگی به صورت آنلاین و ذخیره آن در گوشی همراه، ارسال درخواست، انتقادات و پیشنهادات، پیگیری درخواست های ارسالی، پیگیری نامه، مشاهده مراکز استانی صندوق بازنشستگی کشوری، دفاتر پیشخوان، مراکز درمانی تحت پوشش و یافتن نزدیک ترین مراکز درمانی، اطلاع از خدمات ارائه شده در مرکز مورد نظر و همچنین شرکت در نظرسنجی را به کاربران ارائه کند.

بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری برای استفاده از این نرم افزار می توانند به لینک «خدمات الکترونیک تلفن و موبایل» در سمت چپ سایت این صندوق به نشانی cspf.ir مراجعه و ضمن دریافت اطلاعات بیشتر و آشنایی با نرم افزار خاتم، یکی از دو نسخه اندروید یا آی او اس را در گوشی همراه خود نصب کنند.

پس از نصب و ورود به صفحه نرم افزارخاتم، برای ثبت نام و استفاده از این نرم افزار ثبت مشخصات فردی شامل شماره دفتر کل، کد ملی، شماره حساب، شماره تلفن همراه، آدرس ایمیل و رمز عبور برای کاربر الزامی است. پس از ثبت نام در محیط نرم افزار، کد تایید به شماره همراه وارد شده جهت تکمیل فرآیند ثبت نام ارسال می شود.

   #بازنشستگی #نرم افزار #صندوق بازنشستگی #رونمایی #اندروید

محتوای خبر «رونمایی از نرم افزار خاتم برای ارائه 8 خدمت به بازنشستگان» را در سایت «شفاآنلاین» ببینید