تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
محرم اکبرزاده شهردارخوی از تعیین بسته تشویقی ویژه بهمن ماه برای مطالبات شهرداری از شهروندان به مناسبت دهه فجر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بسیج آذربایجان غربی، شهردار خوی گفت: بر اساس منوال سالهای گذشته شهرداری خوی در طول ایام بهمن ماه به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی و ایام دهه فجر برای کلیه عوارض پروانه های ساختمانی بسته تشویقی ویژه جهت پرداخت تمامی مطالبات شهرداری از شهروندان ارائه می شود.

اکبرزاده اظهار داشت: امسال نیز بسته تشویقی ویژه ای پیش بینی شده و شهروندان گرامی در صورت پرداخت نقدی مطالبات شهرداری از این بسته تشویقی بهره مند می شوند.

وی تاکید کرد: شهروندان گرامی از مورخه 25 دی لغایت 25 بهمن ماه می توانند از 35 درصد کاهش ویژه در صورت پرداخت نقدی مطالبات شهرداری اعم از کلیه عوارض پروانه های ساختمانی اعم از مسکونی، تجاری، اداری، صنعتی و کارگاهی و پرونده های ماده 100 و مطالبات ناشی ازآن استفاده نمایند.

اکبرزاده خاطر نشان کرد: جریمه های ماده 100 شامل این بسته تشویقی نمی باشد.

شهردار خوی همچنین با اشاره به کاهش 70درصدی بهای خدمات پسماند تصریح کرد: امسال برای بهای خدمات پسماند کاهش 70 درصدی در این بسته تشویقی پیش بینی شده و در صورتی که همشهریان گرامی نسبت به پرداخت عوارض نوسازی ملک خود اقدام نمایند از کاهش 70 درصدی بهای خدمات پسماند می توانند استفاده کنند.

وی افزود: جایزه 10درصدی خوش حسابی عوارض نوسازی نیز در این بسته برای شهروندان مد نظر قرار گرفته است.

گفتنی است که شهروندان گرامی می توانند از مورخه 25دی لغایت 25بهمن ماه با مراجعه به شهرداری و پرداخت مطالبات شهرداری از موارد طرح تشویقی بهمن ماه استفاده نمایند.

   #شهرداری #عوارض #دهه فجر #انقلاب اسلامی

محتوای خبر «اعلام بسته تشویقی برای پرداخت مطالبات شهرداری خوی» را در سایت «بسیج نیوز» ببینید