تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
n82795882-72110923.jpg

به گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، در جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال که روز یکشنبه برگزار شد، مربیان و سرمربیان تیم های ملی بانوان انتخاب شدند.
در ابتدای این جلسه، گزارش سفر «جیم هانسن» مشاور برنامه ریزی استراتژیک فیفا در ایران به هیات رئیسه ارائه شد.
گزارش بازدید وی از چهار کمیته و دپارتمان فدراسیون فوتبال و همچنین بازدید از باشگاه های فولاد خوزستان، صنعت نفت آبادان و استقلال خوزستان به هیات رییسه داده شد.
ارزیابی این مدیر دانمارکی از چالش های موجود در فوتبال ایران از جمله حق پخش تلویزیونی، سازماندهی و بازاریابی که 70 درصد بودجه فوتبال را در دنیا تشکیل می دهد و البته چالش های موجود برای تنظیم بودجه سالیانه و همین طور تاکید او بر همبستگی سازمانی، تدوین سیاست های روشن در بخش رسانه، اهمیت حضور ایران در جام جهانی، موضوع ارکان قضایی و ضرورت استقلال و اقتدار آن، اشاره مستقیم به فوتبال پایه و مشکل سربازی بازیکنان ایرانی و موانعی که این امر در راه سازندگی باشگاه ها فراهم می کند نیز به اعضای هیات رئیسه ارائه شد.
دبیرکل اسبق فدراسیون فوتبال دانمارک در گزارش خود به فدراسیون فوتبال ایران، همچنین بر پتانسیل و مزیت های ارزشمند فوتبال ایران مانند جمعیت جوان و علاقه مردم ایران به این رشته و ضرورت رسیدگی به ساختار در تیم های بزرگ تاکید کرد که گزارش او به طور کامل برای اعضای هیات رییسه خوانده شد.
پس از ارائه این گزارش، اعضای هیات رییسه به بحث و تبادل نظر درباره این گزارش پرداخته و بر ادامه حضور این مدیر باتجربه فیفا در ایران، بازدید او از دو باشگاه تهرانی (پیکان و سایپا) و همین طور جلسه با دیگر دپارتمان ها و کمیته های فدراسیون در روزهای آینده تاکید کردند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**9129*81368
خبرنگار: مهدی رهبر** انتشار: خیراله شفیعی

انتهای پیام /*

   #فدراسیون فوتبال #فوتبال ایران #استقلال #سربازی #دانمارک #خوزستان #استقلال خوزستان #تلگرام #آبادان

محتوای خبر «انتخاب مربیان و سرمربیان تیم های ملی فوتبال بانوان در جلسه هیات رییسه» را در سایت «ایرنا» ببینید