تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

مدیرکل هنرهای نمایشی در پیامی درگذشت بازیگر قدیمی تئاتر مشهد را تسلیت گفت.

به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، در متن پیام مهدی شفیعی آمده است: «خبر تلخ و اندوهناک بود، درگذشت ستاره ای درخشان از نسلی به یادماندنی. هنرهای نمایشی خراسان امروزجامه اندوه به تن دارد از داغ کوچ پیشکسوت نیک نام خود.

استاد محمد شاهرودی از نسلی بود که با باوری سترگ به هنر مقدس و پاک تئاتر عشق می ورزید وبااین باور برصحنه های نمایش این سامان نقش مهر می نشاند.

اینجانب فقدان این هنرمند گرانقدر را به خانواده آن مرحوم و جامعه فرهنگی و هنری خراسان و کشور تسلیت عرض نموده و از پروردگار بخشاینده برای روح ایشان مغفرت و آرامش و برای بازماندگان و خانواده محترمشان شکیبایی و سلامت آرزومندم.»

این بازیگر قدیمی به عنوان بازمانده نسل اول تئاتر مشهد شناخته می شود که در سال های دور فعالیت خود، در تماشاخانه سنگلج نقش کورش کبیر را بازی کرده بود. او همچنین کار خود را با تابلو نویسی سینماها و تئاترهای مشهد شروع کرد و پس از سال ها ایفای نقش در نمایش های مختلف، عصر ۲۲ دی ماه در سن ۹۳ سالگی درگذشت.

انتهای پیام

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای بازنشر می شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.


   #مشهد #خانواده #خراسان #پیام تسلیت #سلامت #هشدار

محتوای خبر «پیام تسلیت شفیعی برای درگذشت یک بازیگر قدیمی تئاتر» را در سایت «هشدار نیوز» ببینید