تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

پرسپولیس نیوز: بازی پرسپولیس در مشهد مقابل سیاه جامگان قفل شده بود. توپ ها به مقصد نمی رسید، مهاجمان گل نمی زدند و خط دفاع تیم میزبان به راحتی توپ ها را دور می کرد.

در ۳۰ دقیقه پایانی، برانکو دست به تعویض زد تا شاید راهی برای کسب پیروزی پیدا کند. سیامک نعمتی به زمین رفت و در دقیقه ۹۰، روی یک توپ گیری سریع، خط دفاع حریف را به هم ریخت و همان توپ در نهایت به گل ۳ امتیازی تبدیل شد. با سیامک برای دقایقی در مورد این بازی و اتفاقاتش به صحبت پرداختیم:

*پرسپولیس در دقیقه ۹۰ به گل رسید. بازی به نظرت چطور بود؟

ما بازی خیلی خوبی را انجام دادیم و باعث شدیم تیم سیاه جامگان به خط دفاع خود برود و فقط به فکر دفاع باشد. البته آنها نیز خوب دفاع می کردند و به همین علت کار برای مان سخت شد ولی با کمک هواداران توانستیم بالاخره کار را تمام کنیم.

*جو ورزشگاه به سود پرسپولیس بود؟

بله. هواداران خوب ما اکثر سکوهای ورزشگاه ثامن را پر کرده بودند و به تشویق تیم ما پرداختند. همین موضوع باعث افزایش توان، انگیزه و روحیه ما شد. چند فرصت خوب گلزنی به دست آوردیم اما در زدن ضربات آخر کمی ناکام بودیم تا اینکه آن اتفاق افتاد و پاس عالی وحید به علیپور و ضربه بی نقص او کار را تمام کرد.

*البته خوش شانس هم بودید که دیگر مدعیان قهرمانی متوقف شدند!

بله دقیقاً. با این حال ما کار خودمان را می کنیم و هر هفته فقط به دنبال کسب برد هستیم. این را هم بگویم که در نیم فصل اول به خوبی امتیاز جمع کردیم چون می دانستیم در نیم فصل دوم کار سخت خواهد شد. مدعیان دیگر هم فاصله نسبتاً زیادی با ما دارند که این موضوع برای پرسپولیس حاشیه امنیت ایجاد می کند. خدا را شکر که می توانیم تعداد پیروزی های مان را افزایش دهیم.

*برانکو گفته بود قبل از عید نوروز، قهرمانی پرسپولیس قطعی می شود. این ادعا را قبول داری؟

با این روندی که داریم، حتماً می توانیم قهرمان شویم. فکر می کنم از آخرین باری که پرسپولیس دو سال پیاپی قهرمان شده بود، سال ها می گذرد. حالا ما می خواهیم با ادامه دادن به پیروزی های مان، بار دیگر پرسپولیس را صاحب دو قهرمانی پشت سر هم کنیم.

*گره بازی را توپ گیری تو باز کرد. در مورد آن صحنه توضیح می دهی؟

من قصد داشتم با وحید امیری پاسکاری کنم که مدافع سیاه جامگان توپم را گرفت. من هم برای جبران این موضوع به سراغش رفتم و آنقدر پیگیری کردم تا توپ را پس گرفتم و به وحید دادم. وحید هم با یک ارسال خوب، بازی را ادامه داد و علیپور دوباره گلزنی کرد.

*برای این کار برنامه ریزی یا تمرین قبلی هم داشتید؟

به هر حال در هر بازی، اتفاقات زیادی رخ می دهد. ما هم در یک لحظه به این گل رسیدیم. وقتی توپ را از مدافع حریف گرفتم، کل اعضای خط دفاع و هافبک سیاه جامگان شوکه شدند و جا خوردند. در ادامه هم دیدید که چقدر سریع به گل رسیدیم. این برد با آن گل به همه چسبید!

   #پرسپولیس #سیاه جامگان #وحید امیری #مشهد #برانکو

محتوای خبر «نعمتی: این برد با آن گل به همه چسبید!» را در سایت «پرسپولیس نیوز» ببینید