تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
الکسیس سانچز

الکسیس سانچز

اختصاصی | الکسیس سانچز ستاره شلیایی باشگاه آرسنال شاه مهره نقل و انتقالاتی نیم فصل زمستانی لیگ برتر انگلیس تلقی می شود که بر سر دوراهی انتخاب باشگاه جدیدش در میان آبی و قرمز های شهر منچستر قرار گرفته است.

به گزارش ورزش 11، الکسیس سانچز حالا مبدل به یاغی جدید لیگ برتر انگلیس شده است، زیرا تا پیش از انتقال کوتینیو به دلیل مشتری پر پاقرص او بارسلونا، مانور های خبری و رسانه ای بر سر نام سانچز و باشگاه های خواهان او تحت تاثیر قرار گرفته بود.

پس از اینکه فیلیپه کوتینیو از باشگاه لیورپول جدا و راهی بارسلونا شد، لیگ جزیره دیگر بمب نقل و انتقالاتی را به حد و اندازه های ستاره برزیلی لیورپول به خود ندید تا اینکه سانچز شیلیایی به صورت رسمی اعلام کند خواهان آن است که در نیم فصل آرسنال را ترک و باشگاهی جدید را برای خود برگزیند.

الکسیس سانچز
الکسیس سانچز

سانچز ماجرایش با کوتینیو بسیار متفاوت است، او دیگر نمی توانست تحقیر در جمع توپچی ها را تحمل نماید، عدم حضور در رقابت های مهم اروپایی همانند لیگ قهرمانان و عدم حضور آرسنال در جمع مدعیان قهرمانی لیگ برتر انگلیس این ستاره پر هیجان را برآن داشت تا تصمیم به جدایی از امارات بگیرد.

احساس غم و اندوه را می توانستیم به راحتی در چهره سانچز شیلیایی تماشا کنیم که چگونه پس از هر شکست از حضور در باشگاه آرسنال احاساس ندامت می کند، او عذاب وجدانش را تمام رخ به تصویر می کشید و دیگر رابطه خوبی با هواداران و ونگر نداشت تا اینکه در نهایت به صورت رسمی پیشنهاد تمدید قرارداد توپچی ها را رد کرد و درخواست خروج پیش از موعد به مدیران خود ارجاع داد.

الکسیس سانچز
الکسیس سانچز

در این میان باشگاه منچستر سیتی که تبدیل به کهکشانی های لیگ جزیره شده است، سریعا خود را وارد این بازار پر سر و صدا کرد تا اعلام نماید خواهان سانچز است و مذاکراتش را با مدیر برنامه های وی آغاز نمود، هرچند که توپچی ها از این شرایط بسیار ناراحت بودند، اما کاری هم برای باقی ماندن سانچز نمی توانستند صورت دهند.

سیتی و پپ گواردیولا در مذاکرات خود با سانچز کمی دچار تعلل شدند تا قرمز های شهر منچستر، خود را به این مهلکه وارد کنند از این شکاف بوجود آمده بهترین استفاده لازم را ببرند، این بار به جای اینکه منچستر سیتی پشت میز مذاکره کننده با سانچز باشد، منچستر یونایتد صندلی آنها را اشغال کرده بود تا جنگ دو همشهری بالا بگیرد.

الکسیس سانچز
الکسیس سانچز

فاصله چندانی تا پایان فصل نقل و انتقالات زمستانی 2017/18 نمانده است و سانچز آماده است تا در صورت حاصل شدن توافق تیم جدید خود را معرفی نماید؛ اما کدام تیم؟ او با کدام تیم به توافق رسیده است؟ دلش با کدام تیم است؟ منچستر یونایتد یا منچستر سیتی؟ سانچز خود در این بازار سکوت پیشه کرده است و تنها بر روی جداییش از باشگاه آرسنال پافشاری می کند!

با توجه به اتفاقاتی که در چند هفته اخیر رخ داده است، به نظر می رسد احتمال پیوستن سانچز به منچستر یونایتد بیشتر از سیتی باشد، چرا که شیاطین سرخ در مذاکرات با ستاره های مد نظر خود حرفه ای تر از منچستر سیتی عمل کرده و می کنند!

   #آرسنال #لیگ برتر #منچستر یونایتد #انگلیس #لیورپول #همشهری #امارات #لیگ قهرمانان #بارسلونا