تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

هواوی سخت در تلاش است تا آپدیت اندروید 8 را به همراه رابط کاربری EMUI نسخه 8.0 را برای آنر 8 پرو، آنر 9i، آنر 7x و آنر 8 لایت منتشر کند.

پیش از این هواوی اعلام کرده بود که هواوی P10 و گوشی های میت سری 9 میزبان آپدیت اندروید 8.0 در کنار هشتمین نسخه از رابط کاربری EMUI خواهند بود. اکنون نیز برند معروف آنر تائید کرد که آپدیت آنر 8 پرو ، آنر 9i، آنر 7X و آنر 8 لایت با اندروید 8.0 و رابط کاربری EMUI به زودی عرضه خواهد شد.

این گوشی ها در حال حاضر به اندروید نوقا آپدیت شده اند، اما هواوی اشاره ای به زمان دریافت آپدیت اندروید اوریو نکرده است. از طرف دیگر آنر View 10 و همچنین آنر 9 لایت قرار است هفته دیگر با اندروید اوریو و رابط کاربری EMUI نسخه 8.0 راهی بازار شوند.

در این بین گفته می شود که آنر 8 پرو به همراه هواوی میت 9 در فهرست پروژه Treble گوگل قرار دارند و در نتیجه انتظار می رود این گوشی ها زودتر میزبان اندروید اوریو باشند.

در همین خصوص..

اچ تی سی U11 Life نیز به اندروید 8 اوریو آپدیت شد

این گوشی ها و تبلت های سامسونگ به اندروید 8 اوریو به روز…

در رابط کاربری EMUI نسخه 8.0 شاهد ویژگی های جدیدی برای هوش مصنوعی به جهت تشخیص بهتر اشیا، پیشنهاد های هوشمندانه و همچنین بهینه سازی هایی در قسمت مترجم گوشی خواهیم بود. البته به احتمال زیاد بعضی از این ویژگی ها بسته به نوع گوشی متفاوت خواهد بود.

رزولوشن هوشمند، تصاویر پشت زمینه پویا، شخصی سازی در نوار مسیریابی، تقسیم هوشمند صفحه و مواردی از این دست نیز با این آپدیت جدید اضافه خواهد شد. در کنار این موارد هواوی مدعی است این آپدیت رابط کاربری ساده تری را در اختیار کاربران قرار می دهد.

در مجموع باید گفت کاربران گوشی های آنر 8 پرو، آنر 9i، آنر 7X و آنر 8 لایت همچنان باید چشم انتظار دریافت آپدیت اندروید 8.0 و EMUI 8.0 باشند چرا که هواوی در کنار تایید دریافت این آپدیت برای گوشی های فوق اشاره ای به زمان انتشار آپدیت نکرده است.

   #اندروید #هواوی #هوش مصنوعی #تبلت #اچ تی سی #سامسونگ

محتوای خبر «آپدبت اندروید 8 به همراه EMUI 8.0 برای آنر 8 پرو، آنر 9i، آنر 7X و آنر 8 لایت در راهست» را در سایت «فارنت» ببینید