تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
659505_139.jpg

رصدهای اطلاعاتی نشان می داد که عده ای سودجو با راه اندازی استودیوهای زیرزمین در مشهد اقدام به تهیه آلبوم های موسیقی زیرزمینی در زمینه رپ می کنند.

خبرگزاری فارس: مأموران سازمان اطلاعات سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی موفق به دستگیری لیدر های فعال در زمینه موسیقی زیرزمینی در مشهد شدند.

رصد های اطلاعاتی نشان می داد که عده ای سودجو با راه اندازی استودیو های زیرزمین در مشهد اقدام به تهیه آلبوم های موسیقی زیرزمینی در زمینه رپ می کنند.

با به دست آمدن این اطلاعات سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی مأموریت یافتند تا به این پرونده ورود پیدا کنند.

مأموران در بررسی های نامحسوس میدانی با شناسایی برخی از عوامل این پرونده متوجه شدند که این افراد از چهار سال پیش فعالیت غیرقانونی خود را آغاز کرده اند و تاکنون ده ها آلبوم موسیقی رپ را تهیه کرده و سپس این تولیدات غیرمجاز خود را به شبکه های ماهواره ای ارسال کرده اند.

در ادامه مأموران موفق به شناسایی ۲ نفر از لیدر های اصلی این اقدام غیرقانونی شدند که به ترویج سبک زندگی غربی و انتشار موسیقی مبتذل در سطح جامعه می کردند.

سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه امام رضا (ع) استان خراسان رضوی امروز در اقدامی غافلگیرانه موفق شدند که ۲ نفر از لیدر های فعال موسیقی زیرزمینی را در مشهد دستگیر کنند.

این افراد پس از دستگیری برای رسیدگی به پرونده شان به مقام قضایی معرفی شدند و تحقیقات در این زمینه همچنان ادامه دارد.

   #مشهد #خراسان #امام رضا #سپاه #امام زمان #آلبوم موسیقی