تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
مسعود شجاعی

مسعود شجاعی

مهاجم ایرانی باشگاه آ.اک یونان پس از اولین بازی خود با پیراهن این تیم از عملکردش ابراز رضایت کرد.

به گزارش ورزش 11، مسعود شجاعی، مهاجم ایرانی جدید باشگاه آ.اک یونان پس از درخشش در اولین حضورش برای تیم جدیدش با سایت باشگاه یونانی مصاحبه ای را انجام داد که به شرح زیر است:

* ابتدا درباره حضورت در تیم آ.اک و درخشش خودت در اولین دیدار توضیح دهید؟

این باعث افتخارم است که لباس تیم آ.اک را می پوشم و بیشتر از آن افتخار بزرگ تر این است که جزو خانواده این باشگاه بزرگ شدم. از عملکردم در بازی اولم برای آ.اک راضی هستم و به نظرم در بازی اول بد ظاهر نشدم. البته این را بگویم که من هنوز به زمان نیاز دارم تا عملکردم را بهتر کنم و خود را تیم بیشتر هماهنگ کنم. اطمینان دارم که با تمرین بیشتر می توانم عملکرد بهتری داشته باشم.

* در این ماموریتی که به دوشت قرار گرفته چگونه به بازیکن جوانان کمک می کنی؟

استقبال آنها از من خیلی خوب بود و من بابت این ارتباط خوبم با آنها خیلی راضی هستم. امیدوارم در طول این فصل بتوانم به آنها کمک کنم.

* شما از بدو ورودت به تیم بوسیله سرمربی تیم تمجید شدی، نظرت چیست؟

وقتی سرمربی تیم از من ابراز رضایت کرد من اعتماد به نفس زیادی به دست آوردم. به همین خاطر بر من واجب است که علنا از او به خاطر روحیه دادن به من تقدیر و تشکر کنم و تمام تلاش خود را به کار می گیرم که به تیم کمک کنم. از لحظه اول حضور در تیم هدفم کمک به تیم و اجرا کردن تمام تدابیر سرمربی بود.

*همه در شرایط کنونی از قدرت خط میانی تیم آ.اک صحبت می کنند، نظرت چیست؟

واقعیت این است که تیم خط میانی بسیار قدرتمندی دارد البته من خودم را از خط میانی بیرون می آورم(با خنده). اکنون رقابت بین ما زیاد است و همه می دانند که باید در تمرینات صددرصد توانشان را به کار بگیرند اگر این طور نباشد بدون شک بازی نخواهد کرد و ما باید به این عملکرد خود ادامه دهیم.

* کلید موفقیت شما در این فصل چیست؟

همچنان که در ابتدای صحبتم گفتم. این تیم تمام ابزار لازم برای رسیدن به هدفش را دارد. اکنون من با سرمربی، تیم و مسئولان باشگاه جدیدی آغاز به کار کردم که همه خوب و عالی هستند. تنها چیزی که ما به آن نیاز داریم این است که در کنار یکدیگر بمانیم چون ما یک خانواده هستیم. رابطه خوب بین ما و صداقتی که میان ما جریان دارد باید تا پاپان ادامه پیدا کند. بدون شک در طول فصل لحظاتی پیش می آید که نتایج خوبی را به دست نخواهیم آورد اما مهم این است که ما در آن لحظات در کنار هم باشیم.

   #خانواده #مسعود شجاعی

محتوای خبر «مسعود شجاعی: توانستم اعتماد سرمربی تیم را جلب کنم» را در سایت «ورزش یازده» ببینید