تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
ماموستا عبدالرحمن خدایی

ماموستا عبدالرحمن خدایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در استان کردستان؛ اظهار داشت: مقام معظم رهبری بر تمامی امور مملکتی و حتی بین المللی تسلط کامل و جامع دارند و به خوبی اوضاع روز دنیا را رصد می کنند.

امام جمعه موقت سنندج افزود: امروز اهرم فشار دشنمان دیگر جنگ نظامی نیست، بلکه اهرم فشار بر کشورهایی همانند ایران تحریم اقتصادی است.

این عالم کردستانی با تاکید بر اینکه فشار اقتصادی دشمنان تاکنون نتوانسته خللی در اراده ملت ایران ایجاد کند، گفت: نزدیک به 4 دهه است که دشمنان به ویژه آمریکا انواع و اقسام دشمنی ها را علیه ملت ایران روا داشته اند، ولی از این همه دشمنی چه چیزی به دست آورده اند؟!.

ماموستا خدایی عنوان کرد: تا زمانی که بصیرت و دشمن شناسی در ملت ایران وجود داشته باشد، دشمن باید بفهمد که هیچ راه نفوذی در این کشور ندارد، لذا همه به ویژه جوانان و نوجوانان باید بدانند که دسیسه های دشمن بسیار پیچیده تر از آن است که برخی فکرش را می کنند.

وی در ادامه با اشاره به نقش روشنگری طلاب و روحانیون در بحث تهاجم فرهنگی، گفت: تا زمانی که طلاب و روحانیون با نسل جوان ارتباط دارند و به عنوان راهبری مطمئن برای جوانان باشند، باید اطمینان داشت که این انقلاب بیمه خواهد بود، لذا روحانی و طلبه متعهد و مجرب نیاز امروز جمهوری اسلامی است.

شما هم می توانید صاحب پنل رایگان #پیام_صوتی شوید www.iransot.ir

هم اینک عضو کانال رادیو تلگرامی #آوای_قم شوید : https://t.me/avayeqom


   #سنندج #مقام معظم رهبری #روحانی #رادیو #تلگرامی #امام جمعه

محتوای خبر «ارتباط طلاب و روحانیون با نسل جوان آینده انقلاب را بیمه می کند» را در سایت «قم پرس» ببینید