تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
سانچی

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد حسین مقیمی در پی حادثه جان باختن شهادت گونه ۳۲ تن از هم وطنان در سانحه کشتی نفت کش «سانچی» ، پیامی صادر کرد.

متن کامل این پیام شرح زیر است :

« وَ لَنَبْلُوَنَّکُمْ بِشَیْ ءٍ مِنَ الْخَوْفِ وَ الْجُوعِ وَ نَقْصٍ مِنَ الْأَمْوالِ وَ الْأَنْفُسِ وَ الثَّمَراتِ وَ بَشِّرِ الصَّابِرینَ.الَّذینَ إِذا أَصابَتْهُمْ مُصیبَةٌ قالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ راجِعُونَ

حادثه غم انگیز و جانکاه تصادم کشتی نفت کش «سانچی» که منجر به حریق و آتش سوزی و در نهایت جان باختن مظلومانه و شهادت گونه ۳۲ تن از بهترین فرزندان برومند این سرزمین شد، مایه تأسف و تألم فراوان گردید.

استانداری تهران همچون خیل عظیم ملّت، و همدل و هم نوا با خانواده های معّزز عزیزان در غم فقدان دردناک این قهرمانان آب های آزاد، داغدار و سوگوار است.

شاید سوز و گداز آه وآتش برآمده از دل های مأیوس و ناامیدخانواده ها اعم از فرزندان، مادران، پدران و همسران داغ دیده با دریای اشک بار چشمان نگران و نگاه های مملو از رشک و اندوه مردم بزرگوار اندکی تسلی یابد.

اینجانب از طرف مردم قدرشناس استان تهران در تشریک مساعی با بازماندگان، این مصیبت عظیم را به مردم فهیم بویژه خانواده های داغدار و سوگوار تسلیت عرض می کنم و از درگاه خداوند متعال برای جان باختگان رحمت واسعه و علو درجات، و برای بازماندگان و خانواده های محترم صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم. »

   #خانواده #شهادت #استان تهران #آتش سوزی