تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
آلِن پیز این کتاب را بر اساسِ شنیده‎هایش نَنِوشته است، بلکه خود کلمه به کلمه ی این کتاب را به هنگامِ فعالیت در بازاریابیِ شبکه ای تجربه کرده است و بی تردید مهم ترین و مؤثرترین مطالب را در این کتاب تحریر کرده است. برای آموزشِ برگزاری جلسات کتاب های بسیار مفیدی وجود دارند، اما این کتاب خواننده را از خواندنِ کتاب های متعدد و طولانی که بعضاً باعثِ سَردرگمی می شوند بی نیاز کرده است.
آلن پیز در این کتاب برای نخستین بار و به صورتِ تخصصی در رابطه با جلساتِ فروش در نِتوُرک و زبانِ بدنِ مخصوص به آن صحبت می کند. شاید نِتورکرهای بسیاری رفته و زبانِ بدن را آموخته باشند و حتا بسیاری از استادانِ زبانِ بدن نیز به نتورکرها زبانِ بدن را آموزش داده باشند. اما نویسنده ی این کتاب یکی از استثناهای روزگارِ ما است. او نتورکری است که هم اکنون برجسته ترین و شناخته شده ترین استادِ زبانِ بدن در جهان است.
ما نیز بر آن شدیم که بارِ دیگر و پس از یک دهه کتابی جدید به نِتوُرکرهای فارسی زبان ارائه کنیم. امیدوار هستیم که این کتاب نیز همچون کتابِ جادوی کارِ پاره وقت، موردِ استقبالِ شما عزیزان قرار گیرد و با ارتقای مهارت های برگزاریِ جلسات و زبانِ بدن، به حرفه ای تر شدنِ شما کمک کند. به قولِ آلن پیز هیچ کس به صورتِ مادرزاد، فروشنده به دنیا نیامده است و فروش دانشی است که باید آموخت تا بتوان به مَدارجِ بالای موفقیت در نِتوُرک دست یافت.

  

محتوای خبر «بازیگر: راهنمای جامع برگزاری جلسات و زبان بدن برای نِتورکِرها» را در سایت «فیدیبو» ببینید