تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

سران منچستریونایتد کاملا ایمان دارند که می توانند الکسیس سانچز را به خدمت بگیرند.

منچستریونایتد برای جدب الکسیس سانچز ستاره آرسنال وارد عمل شده است خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

به نظر می رسد منچستریونایتد در زمان نگارشِ این مطلب، الکسیس سانچز را از منچسترسیتی ربوده است. در حالی که توافقات لازم بین ستاره شیلیایی و باشگاهِ پپ گواردیولا انجام شده بود، ورود منچستریونایتد به بازی، همه چیز را تغییر داد.

منچسترسیتی و گواردیولا، کاملا سانچز را در دسترس خود داشتند اما پیشنهاد حقوق منچستریونایتد، به نظر می رسد ستاره شیلیایی را قانع کرده است که به اولدترافورد برود. حقوق مورد توافق سیتیزن ها و سانچز، هفته ای ۲۵۰ هزار پوند بود که طبق آخرین اخبار رسیده از بریتانیا، پیشنهاد منچستریونایتد به سانچز، دستمزد هفتگی ۳۵۰ تا ۴۰۰ هزار یورو است. بدین ترتیب این بازیکن می تواند به پردرآمدترین بازیکن لیگ جزیره تبدیل شود. پل پوگبا با دستمزد هفتگی ۲۹۰ هزار و روملو لوکاکو با دستمزد هفتگی ۲۵۰ هزار پوندی، در رتبه های دوم و سوم لیگ قرار خواهند گرفت. در صورت تحقق این انتقال، سه بازیکن اولِ لیست بیشترین حقوق در لیگ برتر، به منچستریونایتد تعلق خواهد گرفت.

به همین دلیل است که جانلوکا دی مارتزیو فکر می کند سانچز دیگر مشکلی با تغییر نظر به سمت منچستریونایتد ندارد. این اولین باری نیست که منچسترسیتی و گواردیولا در لحظات پایانی، یک بازیکن را به خاطر دستمزد بالاتر دیگری از دست می دهند. در تابستان گذشته، دنی آلوز در کمتر از ۲۴ ساعت به جای حضور در ورزشگاه اتحاد، به پایتخت فرانسه رفت و با پاری سن ژرمن قرارداد بست.

الکسیس سانچز امروز از لیست آرسنال خط خورده است و آرسن ونگر، انتقال بازیکن را قریب الوقوع می بیند. آرسنال احتمالا باید از خرید جانشین مطمئن شود تا با جدایی بازیکن موافقت کند. پیشنهاد ۲۰ میلیون پوندی منچسترسیتی که با اطمینان گفته شده عددش را بالاتر نخواهد برد، هنوز از سوی آرسنال جواب داده نشده است. از طرفی مشخص نیست که آیا منچستریونایتد با ۲۵ میلیون پوند احتمالی به سراغ آرسنال می رود یا فرصت امضای قرارداد با مخیتاریان را به ونگر می دهد. چیزی که قطعی به نظر می رسد این است که در حال حاضر، منچستریونایتد شانس به مراتب بالاتری برای امضای قرارداد با سانچز دارد. سران یونایتد مطمئن هستند که سانچز به این تیم می رود اما مطمئن نیستند که این اتفاق به سرعت رخ می دهد یا نه.

   #آرسنال #یورو #پایتخت #فوتبال ایران #فرانسه #پاری سن ژرمن

محتوای خبر «یونایتد در یک قدمی خرید سانچز ؛ دستمزدی نجومی در انتظار الکسیس!» را در سایت «پارس فوتبال» ببینید