تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
پایان ساخت موسیقی فیلم سینمایی امپراطور جهنم/ آماده سازی برای فجر ساخت موسیقی امپراطور جهنم توسط محمد رضا علیقی به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی فیلم، موسیقی فیلم سینمایی امپراطور جهنم به کارگردانی پرویز شیخ طادی و تهیه کنندگی محمد خزایی که توسط محمد رضا عقیلی ساخته شده است که در سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر رونمایی خواهد شد.

محمدرضا علیقلی گفت: همان امضایی که اصولاً در همه کارهای قبلی من بوده است در این فیلم نیز وجود دارد با این تفاوت که فضای اکشن و هیجانی فیلم باعث شده تا حد زیادی موسیقی آن هم به همان سمت برود.

فیلم سینمایی امپراطور جهنم

علیقلی بیان کرد: به نظرم موسیقی امپراطور جهنم یک اتفاق نو است که در کنار کارهای قبلی من قرار می گیرد.

وی عنوان کرد: با اینکه از سال گذشته برای موسیقی این اثر با من صحبت شده بود اما به دلیل تاخیرهایی این کار صورت نگرفت و در نهایت امسال و از ۴ ماه پیش ساخت موسیقی آن را آغاز کردم و بعد از ۴ ماه به پایان رساندم.

امپراطور جهنم

گفتنی است، امپراطور جهنم با به تصویر کشیدن اتفاقات خاورمیانه به خصوص نقش آل سعود در شکل گیری گروه های تکفیری و داعش، اندیشه های یک مفتی را بیان می کند و به حقایقی می پردازد که به صورت مخفیانه در خاورمیانه از سمت جبهه بیگانه اروپا و آمریکا شکل گرفته است.

همچنین یکی از نکات قابل توجه در این فیلم سینمایی، به نمایش درآوردن شخصیت های سیاسی جبهه مقاومت یعنی سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله و عبدالملک الحوثی رهبر انصارالله یمن است.

در این فیلم علی نصیریان، فرخ نعمتی، علیرام نورایی، صبا کمالی، سعید راد و کوروش زارعی در این فیلم نقش آفرینی می کنند.

   #فیلم سینمایی #خاورمیانه #جشنواره فیلم فجر #پرویز شیخ طادی #سعید راد #رونمایی #جشنواره فیلم #حزب الله

محتوای خبر «پایان ساخت موسیقی فیلم سینمایی امپراطور جهنم/ آماده سازی برای فجر» را در سایت «خبرگزاری موج» ببینید