تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
فوتسال

سرمربی تیم ملی فوتسال بلاروس، دیدار دوستانه مقابل ایران را محکی بزرگ برای تیمش دانست.


فوتسال

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، آندری تولمچ پس از شکست سنگین 5 بر صفر تیمش مقابل تیم ملی فوتسال ایران اظهار داشت: بازی با تیم پنجم جهان محکی بزرگ و درسی خوب برای بازیکنان ما بود و می توانیم خودمان را برای بازی های رسمی آماده کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال بلاروس در پاسخ به این پرسش که آیا تیمش در بازی فردا (دوشنبه) مقابل ایران باز هم با نتیجه 5 بر صفر شکست خواهد خورد یا خیر، گفت: فردا بازی دیگری خواهیم کرد و با توجه به شناختی که از ایران در بازی رو در روی امروز پیدا کردیم، مطمئناً این نتیجه 5 بر صفر تکرار نخواهد شد.

انتهای پیام/


-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای بازنشر می شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.


   #تیم ملی فوتسال #هشدار #دیدار دوستانه #بلاروس

محتوای خبر «سرمربی تیم فوتسال بلاروس: بازی با تیم پنجم جهان محک بزرگی برای بازیکنان ما بود» را در سایت «هشدار نیوز» ببینید