تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
در جلسه امروز هیأت مدیره باشگاه تراکتورسازی گزینه های نهایی این باشگاه برای سپردن هدایت این تیم مشخص شدند.

به گزارش آناج، جلسه هیأت مدیره باشگاه تراکتورسازی با محوریت بررسی تعیین تکلیف سرمربی این تیم، ظهر امروز (یکشنبه) با حضور غلام عسگر کریمیان رئیس هیات مدیره، عباس الیاسی، سعید عباسی و مصطفی آجورلو مدیرعامل در دفتر این باشگاه تشکیل و اعضاء در خصوص مسائل مختلف به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در این نشست، اعضای هیات مدیره باشگاه موافقت خود را با جدایی یحیی گل محمدی اعلام کردند و با توجه به غیبت غیرموجه سرمربی تیم در تمرینات، مقرر شد تا گزارش این غیبت به فدراسیون فوتبال ارائه شده و همچنین به خود او ابلاغ شود.از طرفی دیگر، مصطفی آجورلو 5 گزینه مدنظر خود را برای جانشینی یحیی گل محمدی مطرح کرد که در نهایت، مصطفی دنیزلی مربی ترکیه ای و الکساندر نوری مربی ایرانی الاصل که سابقه هدایت وردربرمن آلمان را در کارنامه دارد، مورد موافقت اعضاء قرار گرفته و به عنوان 2 گزینه نهایی هدایت تراکتورسازی انتخاب شدند.

در این راستا، آجورلو از سوی اعضای هیات مدیره ماموریت پیدا کرد تا ابتدا با گل محمدی جلسه گذاشته و امور مربوط به تسویه حساب و توافق با این مربی را انجام دهد و همچنین امورات لازم در خصوص انتخاب سرمربی جدید تیم را پیش ببرد.

بدین ترتیب از بین مصطفی دنیزلی و الکساندر نوری یکی از آنها به عنوان سرمربی جدید تراکتورسازی معرفی خواهد شد که طبق اعلام سایت رسمی باشگاه، وضعیت کادر فنی این تیم تا پیش از پایان هفته جاری مشخص خواهد شد.

   #تراکتورسازی #سرمربی جدید #یحیی گل محمدی #فدراسیون فوتبال #ترکیه #آلمان

محتوای خبر «جلسه هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی برگزار شد/ دنیزلی و نوری، 2 گزینه نهایی هدایت سرخ پوشان» را در سایت «آناج» ببینید