تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
پلی استیشن 4 ایکس باکس وان اخبار بازی
بازی Dakar 18 معرفی شد

کمپانی دیپ سیلور و استودیو بیگ مون اینترتینمنت از بازی Dakar 18 که در سال جاری روی کنسول های نسل هشتم و پی سی عرضه خواهد شد، رو نمایی کردند.

رالی داکار که از سال ۱۹۷۹ آغاز شده، یکی از مشهور ترین و معتبر ترین رالی های جهان است که تا سال ۲۰۰۷ در اروپا و آفریقا برگزار شده و از سال ۲۰۰۹ به آمریکای جنوبی منتقل شده است. این مسابقات که تمامی علاقه مندان اعم از حرفه ای و آماتور قادر به شرکت در آن هستند، در پنج رشته موتور سیکلت، ماشین، کواد، کامیون و یو تی وی برگزار می شود. چهلمین دوره از مسابقات رالی داکار هم اکنون در حال انجام است و تا روز شنبه هفته آینده ادامه خواهد داشت. حال طبق جدید ترین اخبار بازی، کمپانی Deep Silver و استودیو Bigmoon Entertainment سومین بازی ویدیویی ساخته شده بر اساس مسابقات داکار، یعنی کمپانی Koch Media (مالک کمپانی دیپ سیلور) و سازمان ASO به منظور ارائه تجربه ای واقعی از مسابقات داکار به بازیکنان سراسر جهان، افتخار می کنیم. به عنوان توسعه دهنده این پروژه، اطمینان داریم که بازی Dakar 18 بر ترین نمایش از رالی داکار در قالب یک بازی های ویدیویی خواهد بود.

همچنین کلمنس کاندراتیتز، مدیر عامل کمپانی کوخ مدیا در مورد همکاری با استودیو بیگ مون اینترتینمنت در ساخت بازی Dakar 18 گفته است:

ما بسیار خرسند هستیم که در ساخت این بازی نوید بخش با استودیو بیگ مون اینترتینمنت همکاری می کنیم و قصد داریم تمام توان و تخصص مان را به این پروژه اختصاص دهیم. همچنین هدف ما این است که با همکاری یکدیگر جایگاه سری بازی های Dakar در بین علاقه مندان به بازی های ریسینگ را تثبیت کنیم.

تریلر معرفی بازی Dakar 18 را در زیر مشاهده می کنید:

پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی عرضه خواهد شد.

   #ایکس باکس #کامیون

محتوای خبر «بازی Dakar 18 معرفی شد» را در سایت «زومجی» ببینید