تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
مساله بیکاری مهم ترین مساله استان است و شایسته نیست صنعتی ترین استان کشور دارای نرخ بیکاری دو درصد بالاتر از میانگین کشور داشته باشد.

به گزارش صاحب نیوز؛ سید عبدالوهاب سهل آبادی صبح امروز در نشست با فعالان اقتصادی استان اصفهان با بیان اینکه بخش خصوصی استان اصفهان آماده همکاری و همگرایی با بخش دولتی در برطرف شدن موانع کسب و کار است، اظهار کرد: استاندار اصفهان در هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی ایران و تهران عضویت دارد و مراسم معارفه استان در اتاق بازرگانی نشان از توجه به بخش خصوصی است

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان ادامه داد: امیدواریم سازمان های دولتی با تعامل بیشتر با بخش خصوصی مسایل و مشکلات اقتصادی استان را برطرف کنند.

وی تاکید کرد: صنعتی ترین استان کشور با وجود واحدهای تولیدی بزرگ، متوسط و وکوچک همواره فرصت های قابل توجهی برای توسعه اقتصادی استان و کشور را فراهم می کنند و از این رو با همدلی بخش دولتی بایستی از این ظرفیت به وجود آمده استفاده شایانی کرد.

سهل آبادب تاکید کرد:بخش خصوصی استان اصفهان با تمام توان آماده با همراهی مسوولان استان برای حل مسایل و مشکلات مردم است .

بیکاری مهم ترین مسئله استان است

محسن مهرعلیزاده در این نشست با اشاره به توانمندی استان اصفهان در عرصه صنعت، معدن، کشاورزی و گردشگری، اظهارکرد: مساله بیکاری مهم ترین مساله استان است و شایسته نیست صنعتی ترین استان کشور دارای نرخ بیکاری دو درصد بالاتر از میانگین کشور داشته باشد.

استاندار اصفهان تاکید کرد:ذکر مصیبت دیگر در شان فعالان اقتصادی و مسوولین استان نیست و باید با تلاش و کوشش مسایل و مشکلات را برطرف کنیم.

وی افزود:تلاش خواهم کرد که در استان مسایل با همکاری سازمان ها برطرف شود.

مهرعلیزاده از ایجاد پنجره واحد ویژه سرمایه گذاری در استان خبر داد و گفت: سرمایه گذاران نیازی به مراجعه به هیچ اداره ای برای دریافت مجوز نخواهند داشت و ما مکلفیم که مجوزها را برای سرمایه گذاران اخذ و به راحتی در اختیار آنان قرار دهیم .

استاندار اصفهان تصریح کرد:با تلاش و سرمایه گذاری فعالان اقتصادی می توانیم استان اصفهان را به جایگاه واقعی اش برگردانیم.

اصفهان به یک ایرلاین اختصاصی احتیاج دارد

وی با اظهار تاسف از اینکه استان اصفهان با وجود قرار داشتن در مرکز کشور از داشتن یک شرکت هواپیمایی(ایرلاین) محروم است، افزود: ایجاد این خط هوایی می تواند نقش موثری در جابه جایی مسافران سایر استان ها به تهران و سایر کشورها فراهم کند.

انتهای پیام/ن

   #اصفهان #اتاق بازرگانی #بخش خصوصی #نرخ بیکاری #مشکلات اقتصادی

محتوای خبر «بیکاری مهم ترین مسئله استان اصفهان/ اصفهان به یک ایرلاین اختصاصی احتیاج دارد» را در سایت «صاحب نیوز» ببینید