تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم از افتتاح فاز نخست تقاطع سه سطحه حضرت ولیعصر(عج) که اتصال بلوار امام علی(ع) به بلوار شهید کبیری می باشد در تابستان سال آینده خبر داد.


jA1515940209.jpg

به گزارش شهر نیوز ، محمدتقی نادعلی با اشاره به آخرین وضعیت تقاطع حضرت ولی عصر(عج) اظهار داشت: این تقاطع به صورت سه سطحه از کف به علت عبور مترو در سطح منفی یک آن بوده که در طراحی اولیه، سطح نخست همان سطح فعلی میدان با تغییرات هندسی و دو سطح مثبت یک و مثبت دو در نظر گرفته شده است.
وی با بیان اینکه سطح مثبت یک از بلوار امام علی(ع) به سمت بلوار شهید کبیری است افزود: سطح دیگر این طرح، مثبت دو بوده که در اصل حالت چپ گرد داشته و از بلوار امام علی(ع) به سمت بلوار خلیج فارس عبور می کند.
مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم خاطرنشان کرد: این پروژه در شهریورماه سال جاری تحویل این سازمان شده که پیشرفت پروژه بر اساس برنامه زمان بندی حدود 11 درصد است و پیشرفت فیزیکی این پروژه نیز حدود 21 درصد است،
وی با تأکید بر اینکه هم اکنون 10 درصد از زمان بندی پروژه جلو هستیم ابراز کرد: طبق زمان بندی، مقرر شده که این پروژه در طول دو سال انجام و به بهره برداری برسد که با تلاش سازمان و حمایت ها، تمام تلاش ها برای کاهش این مدت به یک سال و نیم و افتتاح فاز نخست آن در تابستان سال آینده است.
نادعلی با اشاره به تکمیل بیش از 80 درصدی پایه ها و شمع های پروژه تصریح کرد: حدود 35 درصد کوله ها نیز انجام شده است و فاز نخست آن که اتصال بلوار امام علی(ع) به بلوار شهید کبیری بوده در تابستان سال آینده افتتاح می شود

اداره کل روابط عمومی و بین الملل شهرداری قم
115


   #شهرداری #خلیج فارس

محتوای خبر «فاز نخست تقاطع سه سطحه ولیعصر(عج) تابستان ۹۷ افتتاح می شود» را در سایت «قم پرس» ببینید