تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
انتقاد صریح کریم باقری از طارمی و مدیریت باشگاه مربی پرسپولیس مخالف جدی انتقال مهدی طارمی به باشگاه الغرافه بوده است. به گزارش فرتاک ورزشی،

انتقال مهدی طارمی از پرسپولیس به تیم الغرافه قطر موضوعی نیست که به سادگی بشود از کنار آن عبور کرد. هواداران پرسپولیس هنوز در شبکه های اجتماعی از جدایی طارمی ابراز تاسف می کنند و دراین بین کریم باقری به عنوان مربی پرسپولیس در تازه ترین اظهار نظر خود صراحتا از طارمی و نوع رفتنش و همچنین مدیریت باشگاه پرسپولیس انتقاد کرده است.

باقری که به رک گویی در فوتبال ایران معروف است در مورد جدایی طارمی گفته است؛ «این انتقال می توانست به شکل بهتری انجام شود تا نه بازیکن متضرر شود و نه باشگاه. ضمن اینکه باید این موضوع را هم در نظر گرفت که باشگاه از دو پنجره نقل و انتقالات محروم بوده و ما تا پایان لیگ قهرمانان فصل آینده نمی توانیم بازیکن جدید به خدمت بگیریم در حالی که حریفان آسیایی ما به شدت دنبال تقویت خود هستند.»

باقری در بخش دیگری از صحبت هایش با انتقاد از خود طارمی گفته است؛ طارمی سال گذشته هم با رفت و آمدهایش به پرسپولیس ضربه سنگینی به باشگاه زد و منجر به محرومیت خودش هم شد. چه بهتر است وقتی بازیکنی تصمیم به جدایی می گیرد خیلی حرفه ای رفتار کند و طوری جدا شود که حرف و حدیث بوجود نیاید.»

انتقاد هواداران پرسپولیس از طارمی موضوع دیگری است که باقری در مورد آن گفته است؛ «مردم آزاداند تا نظرات خود را اعلام کنند و باید به نظرات آنها احترام گذاشت. به هر حال وقتی همه چیز روند قانونی و حرفه ای خودش را طی کند ، حرف و حدیثی پیش نمی آید و ای کاش باشگاه و طارمی در مورد این انتقال بهتر عمل می کردند.»

انتهای پیام/

   #طارمی #پرسپولیس #هواداران پرسپولیس #کریم باقری #مهدی طارمی #لیگ قهرمانان #فوتبال ایران #قطر #باشگاه پرسپولیس