تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
مهلت ارسال آثار به مسابقه طراحی پوستر مد و لباس تمدید شد مهلت ارسال آثار به بخش مسابقه طراحی پوستر و تصویر سازی هفتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر تمدید شد.

به گزارش هنرآنلاین، مسابقه طراحی پوستر و تصویر سازی هفتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر به منظور تولید آثار تصویری خلاقانه و الهام بخش و رقابت سودمند هنری و ارتقای سطح تصویرسازی در حوزه مد و لباس و نیز شناسایی و معرفی هنرمندان متعهد، به همت بنیاد ملی مد و لباس اسلامی و ایرانی در دو حوزه عمومی و مفهومی برگزار می شود.

مهلت ارسال آثار به بخش مسابقه طراحی پوستر و تصویر سازی هفتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر تا 15 بهمن ماه 96 تمدید شد.

تاکنون بیش از 80 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

زمینه سازی برای ورود مفاهیم علمی و پژوهش های تخصصی و میان رشته ای به عرصه مد و لباس و فراهم کردن بستر آشنایی با تحولات مد و پوشاک در جهان، مدسازی، بکارگیری و اشاعه نمادها، نشان ها و مولفه های هویت اسلامی، ایرانی درعرصه مد و لباس و سبک زندگی و کاربردی کردن آثار برگزیده و هدایت بازار پوشاک به سوی تولید داخلی و تشویق مردم به پرهیز از انتخاب و مصرف الگوهای بیگانه و تقویت اقتصاد مقاومتی با ایجاد اشتغال پایدار از جمله اهداف ارج نهادن چهره های ماندگار هنر، مد و صنعت لباس و نساجی و تشویق طراحان مستعد و تجلیل از دست اندرکاران موفق صنعت نساجی و تولید پوشاک داخلی هفتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر است.

هفتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، به همت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور از ششم تا سیزدهم اسفندماه 96 همزمان در تهران و چندین استان کشور برگزار می شود.

   #جشنواره بین المللی #پژوهش #هنرمندان #اشتغال #ایجاد اشتغال