تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

به دنبال معرفی مجموعه رباتهای ال جی در سال گذشته، این شرکت همچنان به تلاش خود برای توسعه و پیشرفته کردن ربات هایش ادامه داده و در CES 2018 از سه ربات کارگر دیگر رونمایی خواهد کرد. این سه ربات جدید ال جی اختصاصا برای اهداف تجاری در هتل ها، فرودگاه ها و فروشگاه ها توسعه پیدا کرده اند. این سه ربات نشان از تعهد ال جی به توسعه تجارت خود بر پایه فناوری هوش مصنوعی و یادگیری عمیق دارند.

ال جی با توسعه ربات های خود به دنبال فرصت های تجاری جدید می گرددال جی با توسعه ربات های خود به دنبال فرصت های تجاری جدید می گردد

سه ربات جدید ال جی یعنی ربات خدمت گذار (Serving Robot)، ربات حامل (Porter Robot)و ربات سبدخرید (Shopping Cart Robot) که تحت برند CLOi (به صورت KLOH-ee تلفظ می شود) عرضه شده اند بر پایه ربات های نظافتچی (Airport Cleaning Robot) و راهنمای مسافر (Airport Guide Robot) ال جی ساخته شده اند. ربات هایی که هم اکنون در فرودگاه بین المللی Incheon کره در حال انجام تست های نهایی هستند تا بعد از آن بتوانند از ماه آینده به هزاران مسافر و بازدیدکننده Pyeongchang کمک کنند. ربات چمن زن Lawn Mowing Robot)) و روبات هاب (HUB Robot) ال جی نیز جزوی از خانواده CLOi محسوب می شوند. ربات هاب ال جی به تازگی به صورت آزمایشی در یکی از بزرگترین موسسه های مالی فعال بوده و در شعبه های بانکی به مشتریان و مراجعه کنندگان اطلاعات و خدمات لازم را ارائه می دهد.

هدف ربات خدمت گذار، بردن غذا و نوشیدنی برای مهمانان و مشتریان هتل ها و سالن های هواپیمایی است. آن هم به بهترین روش و در سریع ترین زمان ممکن. این ربات می تواند غذا و نوشیدنی ها را سر زمان تعیین شده و با سینی کشویی خود به مشتریان برساند. این سینی برای راحتی مشتری در برداشتن غذا طراحی شده است. بعد از این که تحویل غذا تایید شد، ربات خدمت گذار به صورت خودکار به آشپزخانه برمی گردد.

بیشتر بدانید: پروژه هوش مصنوعی ایلان ماسک و کمک به رشد سریع تر این فناوری
ال جی با توسعه ربات های خود به دنبال فرصت های تجاری جدید می گرددال جی با توسعه ربات های خود به دنبال فرصت های تجاری جدید می گردد

ربات حمل کننده برای تحویل چمدان ها به اتاق مسافران طراحی شده است و زمان انتظار برای عرضه خدمات در هتل ها را کاهش می دهد. این ربات همچنین می تواند خدمات ورود و خروج را نیز بیان کرده و مبلغ تعیین شده را دریافت کند. با این قابلیت مسافران پرمشغله می توانند به راحتی اتاق را پس داده و در کمترین زمان ممکن چمدان خود را به وسیله این ربات به کنار خودروی خود ببرند.

ال جی با توسعه ربات های خود به دنبال فرصت های تجاری جدید می گرددال جی با توسعه ربات های خود به دنبال فرصت های تجاری جدید می گردد

همچنین ال جی با استفاده از قابلیت رباتیک know-how تجربه خرید در فروشگاه های برتر را بهبود بخشیده است. با کمک ربات سبد خرید ال جی، خریداران می توانند در هنگام قرار دادن محصولات در سبد آنها را اسکن کنند و دیگر نیازی به عبور از گیت های حسابرسی نداشته باشند. صورت ربات محصول و قیمت آن را به شما نشان می دهد و به همین خاطر دیگر نیازی نیست قیمت را حدس بزنید. مشتریان می توانند به وسیله نرم افزار گوشی یک لیست خرید درست کنند و ربات با خواندن آن بهترین مسیر برای خرید محصولات مورد نیاز را به شما نشان می دهد.

ربات های CLOi ال جی در راستای محصولات ThinQ توسعه پیدا کرده اند. برند ThinQ مختص محصولات دارای هوش مصنوعی شرکت ال جی است. هردوی برندهای CLOi و ThinQ به گونه ای طراحی شده اند تا از فناوری یادگیری عمیق DeepThinQ ال جی بهره ببرند.

بیشتر بدانید: ال جی قصد دارد با استراتژی پرمیوم دوگانه، بازار جهانی تلویزیون را رهبری کند

   #ربات #ال جی #هوش مصنوعی #نرم افزار #رونمایی #رباتیک #خانواده #بازار جهانی #تلویزیون

محتوای خبر «ال جی با توسعه ربات های خود به دنبال فرصت های تجاری جدید می گردد» را در سایت «برسام» ببینید