تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

رسانه کلیک – سریال The Walking Dead بدون شک یکی از پرطرفدارترین سریال های تلویزیونی در سراسر جهان محسوب می شود. به تازگی صاحب امتیاز سریال مردگان متحرک یعنی AMC تمدید این سریال برای فصل نهم را تایید کرد.

سریال The Walking Dead یکی از پربیننده ترین سریال ها در طول تاریخ این صنعت محسوب می شود. افراد زیادی به تماشای این سریال علاقه نشان می دهند. اکثر بینندگان این سریال در محدوده سنی 18 تا 49 سال قرار دارند.

در سال های اخیر با انتشار فصل های جدید این سریال، از تعداد بینندگان آن کاسته شده است. طرفداران از فصل های هفتم و هشتم این سریال رضایت کامل نداشتند و این احتمال وجود داشت که تولید سریال The Walking Dead به پایان برسد.

امروز

اسکات گیمپل وظیفه نویسندگی فصل نهم سریال The Walking را بر عهده نخواهد داشت و این فصل بر اساس فیلم نامه آنجلا کنگ ساخته می شود.

کیمپل به عنوان سومین نویسنده سریال The Walking Dead شناخته می شود. در حالی که برخی از قسمت هایی که بالاترین امتیاز را از سوی مخاطبان کسب کرده اند، توسط وی نوشته شده اند، ولی سریال The Walking در مسیر نامناسبی قرار دارد.

اولین انتقادها از سوی بینندگان در پایان فصل ششم این سریال و مرگ یکی از بازیگران اصلی صورت گرفت. گیمپل اگر چه دیگر وظیفه نویسندگی فصل نهم سریال The Walking Dead را بر عهده ندارد ولی در پروژه باقی می ماند.

گیمپل مدیریت مجموعه سریال مردگان متحرک شامل سریال Fear the Walking Dead را بر عهده گرفته است. انتظار می رود که فصل نهم سریال The Walking Dead شروعی درخور توجه برای این سریال محبوب باشد.

   #The Walking Dead

محتوای خبر «فصل نهم سریال The Walking Dead ساخته می شود» را در سایت «کلیک» ببینید