تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
هم مردم و هم روحانی می دانند آشغال کسانی هستند که پرچم ایران، قرآن و مساجد را آتش می زنند، اما رئیس جمهور برای تغییر اوضاع به نفع خود باید آشوبی دیگر به پا کند و بگوید پشت تریبون نماز جمعه همه مردم را آشغال خواندند!

گروه سیاسی آناج: حسن روحانی که امروز در آیین اختتامیه نهمین جشنواره بین المللی فارابی حضور یافته بود، با قرار گرفتن در پشت تریبون طی سخنانی گفت: «خب یک عده حق یا ناحق می آیند در خیابان ها اعتراض می کنند، به مردم احترام بگذارید، هرکسی می آید در خیابان حرفی می زند یا خس و خاشاک است و یا گاو، گوساله و آشغال! این چه جور حرف زدنی است؟ چرا توهین می کنیم؟ مردمی آمدند در خیابان حرف زدند، حالا برخی اعتراض به حق دارند و یک عده هم آمدند سوءاستفاده کردند و این در همه دنیا هست، در آمریکا هم موقع اعتراضات عده ای شیشه می شکنند»

آنطور که از اظهارات رئیس جمهور برمی آید، سردمدار دولت های یازدهم و دوازدهم بار دیگر سیاست تهییج مردم را با نمایان ساختن چهره ای رابین هودی از خود در پیش گرفته است و سعی دارد با منحرف کردن موضوعات، اصل را که اعتراض به برنامه های اقتصادی دولت و عدم تحقق وعده ها بوده است به حاشیه هایی گره بزند که خود اصل را به حاشیه می راند.

بر همگان واضح است که جرقه اعتراضات با پایمال شدن حقوق مردم در موسسات مالی و اعتباری آغاز گردید و در ادامه رکود حاکم بر بازار، افزایش قیمت ها و خبر اختلاس مدیران و حقوق های نجومی که آنان گاه و بی گاه می گرفتند موجب شد تا شعاع اعتراضات افزایش یابد و تجمع کنندگان مرگ کسی را بخواهند که چند ماه قبل او را بار دیگر به عنوان مجری کشور برگزیده اند.

حال روحانی نه تنها حق و ناحقی مردم معترض را تائید نمی کند، بی آنکه اشاره ای به علت اعتراضات و اشتباهات دولت نماید به سمت کسانی هجمه می برد که آتش زنندگان پرچم ایران، عکس شهدا و تکرار شعارهای فتنه انگیز را «آشغال» خطاب کرده اند.

روحانی خود بهتر از هرکس دیگه ای می داند ائمه جمعه و مسئولان نظام بین آنان که نسبت به کم و کاستی ها معترض بودند با آن هایی که شورش می کردند، صف بندی نموده اند و منظور منتقدان فتنه از آشغال و آشوبگر چه کسانی می باشد لیکن برای تغییر اوضاع چاره ای جز اعمال سیاست شارلاتانیسم! ندارد.

از سویی دیگر رئیس جمهور با تکرار جمله ی «خس و خاشاک» در کنار «آشغال» سعی دارد با تحریف گذشته بر ناکارآمدی دولت خویش طی این سال ها پرده بکشد و اینگونه جلوه دهد که رئیس جمهور أسبق نیز تمام مردم را خس و خاشاک نامید!

آنچه که مسلم است مردم آگاه تر از قبل شده اند و هرچند دیر اما حامیان انتخاباتی حسن روحانی نیز، از ترفندهای رئیس جمهور برای تغییر شرایط به نفع خویش آگاه اند، بنابراین روحانی نمی تواند آماج حملات را از سمت خود به سوی طرف دیگری هدایت کند، او 5 سال است در رأس دستگاه های اجرایی بودجه کشور را در دست دارد و قول هایی به مردم داده که حال به خاطر عدم تحقق شان خشم و نارضایتی اقشار مختلف ملت را برانگیخته است.

روحانی آشوبگران را سوءاستفاده گر می نامند و در عین حال سعی می کند بقیه مسئولان نظام را اهانت کننده به مردم خطاب نماید! آنچه که مسلم است مردم اسیر تزویر نخواهند شد و تاکتیک های عالی جناب بنفش پوش برایشان تکراری تر از هر زمان دیگری می باشد. آن هم رئیس جمهوری که خود بارها منتقدان را که جمعیت 20 میلیونی را شامل می شوند، بزدل، احمق، بی شناسنامه، نفهم، بی شعور، بی سواد و این دست الفاظ خطاب کرده است.

انتهای پیام/

   #روحانی #رئیس جمهور #حسن روحانی #نماز جمعه #موسسات مالی #جشنواره بین المللی #افزایش قیمت #قرآن

محتوای خبر «تشدید تحریم و عدم تحقق وعده ها به جهنم! بگویید آشغال کیست؟!» را در سایت «آناج» ببینید