تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 172

شرکت پویا برای سومین سال متوالی با عنوان حامی الماس در هفتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت حضور فعالی خواهد داشت. پویا ضمن ارائه محصولات با تمرکز بر امکانات و توانایی های جدید در سامانه های خود، سه کارگاه علمی و معرفی محصول نیز برگزار می کند.

دستگاه صراف پویا و دو درگاه VTM و درگاه ارائه کارت از محصول خودبانک جامع پویا ازجمله محصولات سخت افزاری و همچنین سامانه های کارت اعتباری، سامانه جامع پرداخت با کارت، سامانه جامع مالی و سامانه جامع ارزی پویا از جمله محصولات نرم افزاری این شرکت است که در این نمایشگاه بر معرفی آنان تمرکز شده است.

شرکت پویا که در ضلع شمال شرقی طبقه همکف و شماره ۱۸ قرار دارد، علاوه بر معرفی محصولات خود در غرفه، نسبت به برگزاری سه کارگاه نیز اقدام می کند. کارگاه علمی این مجموعه با موضوع «چگونه IFRS سیستم های اطلاعاتی و متخصصان IT بانک ها را به چالش می کشد؟» خواهد بود که توسط مهندس سائده سعیدی فرد، تحلیل گر ارشد سیستم های مالی شرکت پویا ارائه می شود.

هم چنین دو کارگاه ارائه محصول که یکی با عنوان «معرفی سامانه قیمت گذاری انتقال وجوه» توسط مهندس فرانک یخدانی، تحلیلگر سیستم و کارگاه دیگر این مجموعه با عنوان «مدیریت کلیدهای رمزنگاری در سامانه های بانکی- حفره ها و چالش های امنیتی» توسط دکتر محمود سلماسی زاده، مشاور مدیرعامل شرکت پویا ارائه می شود.

   #سامانه #نمایشگاه

محتوای خبر «حضور شرکت پویا با سه کارگاه در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت» را در سایت «راه پرداخت» ببینید