تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
بیژن زنگنه وزیر نفت گفت: شرکت ملی نفتکش، همواره در سخت ترین شرایط کشور، منشا اثر و خدمات ارزشمند و فراموش ناشدنی بوده که جز با رشادت و دریادلی پرسنل غیور نفتکش ها جامه عمل نمی پوشید.

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، امروز پس از 8 روز سوختن نفتکش ایرانی بر روی آب، این نفتکش به همراه پیکرهای باقی مانده از خدمه خود به اعماق آب فرو رفت.

وزیر نفت این ضایعه دردناک را تسلیت گفته و پیامی صادر کرد.

متن پیام بیژن زنگنه وزیر نفت کشورمان بدین شرح است:

"انالله و اناالیه راجعون

سرانجام پس از قریب 8 روز نگرانی و امید برای جان کارکنان خدوم نفت کش سانچی، متاسفانه خبر از دست دادن همه این عزیزان، همچون آواری سنگین فرود آمد. لذا با اندوه و تاثر فراوان ضایعه دلخراش از دست دادن جمعی از دریانوردان عزیز شرکت ملی نفتکش را به خانواده های داغدار و همکاران ارجمندشان تسلیت عرض می کنم.

بی گمان درد و آلام خانواده های عزادار بزرگتر از آن است که در وصف بگنجد و کلمات تسلی بخش دل های بی قرارشان باشد.

شرکت ملی نفتکش، چه آن زمان که مستقیماً زیر مجموعه شرکت ملی نفت ایران بود و چه آن هنگام که با اجرای سیاست خصوصی سازی از شرکت نفت منفک شد، همواره در سخت ترین شرایط کشور، منشا اثر و خدمات ارزشمند و فراموش ناشدنی بوده که جز با رشادت و دریادلی پرسنل غیور نفتکش ها جامه عمل نمی پوشید.

بار دیگر از جانب خود و صنعت نفت این حادثه جانکاه را به خانواده های عزادار و ملت شریف ایران تسلیت و تعزیت گفته و از خداوند بزرگ برای روح بلند آن عزیزان علو درجات و برای بازماندگان شکیبایی اجر مسئلت می نمایم. "

انتهای پیام/

   #خانواده #وزیر نفت #نفتکش ایرانی

محتوای خبر «زنگنه: صادرات نفت جز با رشادت پرسنل غیور نفتکش ها امکان پذیر نیست» را در سایت «تسنیم» ببینید