تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

: از ساعت ۲۰ شب گذشته تا اولین دقیقه از روز یکشنبه و بعد هم در ساعت ۹ صبح و همچنان تا همین حالا همچنان صبر می کنیم تا سامانه ای که براساس گفته جناب «فرهاد مهندس پور» بهترین پیشنهاد برای سرویس دهی به جشنواره می باشد، بالا بیاید و بلیت ها را برای عرضه رو کند!

به گزارش سینما پرس، روز گذشته وقتی دبیر جشنواره سی و ششم تئاتر فجر با لحن نامتعارف و به قول خودش «خودمانی» از پشیمانی اش برای پذیرش دبیری جشنواره گفت و درست شنبه پیش هنگامی که در نشست خبری قائم مقام ایشان در نشست خبری جشنواره تئاتر فجر نشسته بودیم و انواع نمودارها و آمارها به معرض نمایش درآمد؛ همچنان صبر کردیم و شنیدیم و دیدیم که چه بر سر بزرگترین رویداد فرهنگی هنری کشور می گذرد.

از ساعت ۲۰ شب گذشته تا اولین دقیقه از روز یکشنبه و بعد هم در ساعت ۹ صبح و همچنان تا همین حالا همچنان صبر می کنیم تا سامانه ای که براساس گفته جناب «فرهاد مهندس پور» بهترین پیشنهاد برای سرویس دهی به جشنواره می باشد، بالاخره تا جان ما بالا نیامده، بالا بیاید و بلیت ها را برای عرضه رو کند!

*آینه نیوز

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای بازنشر می شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.


   #نشست خبری #سامانه #هشدار #سینما

محتوای خبر «صبری که همچنان باید نثار متولیان فرهنگی دولت تدبیر و امید نمود» را در سایت «هشدار نیوز» ببینید