تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
نمایندگان فوتبال تبریز هفته نوزدهم لیگ دسته یک را با نتایج متفاوت به اتمام رساندند.

به گزارش آناج، هفته نوزدهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال کشور (جام آزادگان) از ساعت 14 امروز یکشنبه با برگزاری 9 دیدار همزمان پیگیری شد که طی آن، نمایندگان تبریز در رقابت با حریفان خود به نتایج متفاوتی دست یافتند.

ماشین سازی که در زمین فجرسپاسی شیراز به میدان رفته بود، در نهایت با 3 گل مقابل میزبانش تن به شکست داد تا عباس آقایی سرمربی جدید این تیم ضمن تحقیر شدن، همچنان در حسرت برد باقی ماند.

گل های این دیدار را احسان جودکی (24)، شاهین مجیدی (43) و امین شجاعیان (71) به ثمر رساندند.

اما در دیگر بازی این هفته، تیم شهرداری تبریز در جدال با هم نام ماهشهری اش به پیروزی 2 بر یک دست یافت تا دومین برد پیاپی خود را در آغاز نیم فصل دوم جشن بگیرد.

شهرداری در این بازی خیلی زود و با گل رضا نجاری که در دقیقه نخست مسابقه به ثمر رسید، از میهمانش پیش افتاد اما حسین مالکی در دقیقه 33 کار را به تساوی کشاند تا دو تیم در نیمه اول با نتیجه یک بر یک به رختکن بروند.

در نیمه دوم یاران دین محمدی در دقیقه 60 توسط علی نظری به گل دوم و پیروزی بخش رسیده و با حفظ آن، توانستند این دیدار خانگی را با برتری 2 بر یک به پایان برسانند.

با این نتایج، دو تیم فجرسپاسی شیراز و شهرداری تبریز موفق شدند شکست در بازی رفت را جبران کرده و از رقیبان خود انتقام بگیرند.

در جدول رده بندی لیگ دسته یک، شهرداری تبریز 20 امتیازی شده و با سبقت گرفتن از تیم همشهری، به مکان چهاردهم صعود کرد، این درحالی است که ماشین سازی با همان 19 امتیاز قبلی خود به رده پانزدهم تنزل یافت تا خطر سقوط را بیش از پیش احساس کند.

   #شهرداری #شیراز #سرمربی جدید

محتوای خبر «شهرداری تبریز از هم نام ماهشهری انتقام گرفت/ تحقیر ماشین سازان در شیراز با 3 گل» را در سایت «آناج» ببینید