تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 127
مهم ترین نکته برای تماشای فیلم فوتبالیست بودن شخصیت اصلی فیلم است. موضوعی که تاکنون در فیلم های سینمای ایران به آن پرداخت نشده است. بازی بازیگران و گریم آنها هم می تواند توجه برانگیز باشد. باران کوثری برای بازی در این فیلم ۲۱ کیلو وزن کم کرده است.

کارگردان : سهیل بیرقی

نویسنده: سهیل بیرقی

تهیه کننده: مهدی داوری

بازیگران :

باران کوثری, امیر جدیدی, سحر دولتشاهی, لیلی رشیدی, هدی زین العابدین

خلاصه داستان فیلم:

به سلامتی جمع ...

در حاشیه:

مهم ترین نکته برای تماشای فیلم فوتبالیست بودن شخصیت اصلی فیلم است. موضوعی که تاکنون در فیلم های سینمای ایران به آن پرداخت نشده است. بازی بازیگران و گریم آنها هم می تواند توجه برانگیز باشد. باران کوثری برای بازی در این فیلم حدود ۲۱ کیلو وزن کم کرده است و امیر جدیدی نیز حضوری متفاوت در فیلم دارد.

درباره کارگردان:

سهیل بیرقی متولد 1362 در شهرضا است. وی فارغ التحصیل رشته ی مهندسی صنایع تولید صنعتی است.

سهیل بیرقى که فیلم اولش "من" با تحسین منتقدان و جشنواره ها رو به رو شد، تابستان امسال دومین فیلمش را در تهران کلید زد. فیلمی که قهرمان داستانش یک زن است. قصه فیلم درباره دختر فوتبالیستى است که حقش را ضایع مى کنند و مانع از حضور در فینال بازى هاى آسیایى مى شوند. کوثری برای حضور در این فیلم مدتی را به تمرین فوتبال مشغول بوده است.

“عرق سرد” پتانسیل کامل برای جذب مخاطب را دارد. از داستان فیلم گرفته تا ترکیب بازیگرانش همگی نوید یک فیلم متفاوت را به مخاطب می دهد. “من” ساخته قبلی بیرقی، هم در جشنواره فجر موفق بود و هم در اکران عمومی. اتفاقی که به احتمال زیاد برای “عرق سرد” هم میفتد

شانس جایزه:

فیلم در رشته های مختلف از جمله باران کوثری، امیر جدیدی و سحر دولتشاهی، کارگردانی، فیلم، فیلمنامه، فیلمبرداری و چهره پردازی شانس دریافت جایزه است. ضمن اینکه “عرق سرد” پتانسیل لازم برای دریافت فیلم برگزیده مردمی را هم دارد

سایر عوامل فیلم عبارتند از:


مجری طرح و مدیر تولید: کامران حجازی

مدیر فیلمبرداری: فرشاد محمدی

طراح چهره پردازی: ایمان امیدواری

صدابردار: مهدی صالح کرمانی

تدوین: بهرام دهقانی

عکاس: امیرحسین شجاعی

   #باران کوثری #داوری #جشنواره فجر

محتوای خبر « عرق سرد در بهمن» را در سایت «فرارو» ببینید