تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 298
جشن بلوغ چین جشن بلوغ درژاپن درکشورچین جشن بلوغی برای دختران جوان ۲۰ ساله برگزارمی شود. در ۲ژانویه هرسال این جشن برگزارمی شود. درادامه گزارش تصویری ازجشن بلوغ در ژاپن را ببینید.

به گزارش سرویس گوناگون جام نیـوز، در کشور چین جشن بلوغی برای دختران جوان ۲۰ ساله برگزار می شود. در ۲ ژانویه هر سال این جشن برگزار می شود. در ادامه گزارش تصویری از جشن بلوغ در ژاپن را ببینید.

جشن بلوغ یا سی جین نوهی (Sei jin no Hi) جشنی است که هر ساله در دومین دوشنبه ماه ژانویه در ژاپن برگزار می شود و دختران جوان ژاپنی که به سن ۲۰ سالگی رسیده اند رسیدن به بلوغ راجشن می گیرندو با کیمینوهای خاص و بسیار گرانقیمت در مجامع عمومی ظاهر می شوند.

زاپن کشوری در اقیانوس آرام در آسیای شرقی است، که یکی از قدرت های اصلی اقتصادیِ جهان و سومین اقتصاد بزرگ جهان از نظر تولید ناخالص داخلی است (۵/۴۷۴ تریلیون دلار در سال ۲۰۱۰ به گزارش صندوق بین المللی پول ).ژاپن یک کشور پادشاهی است که برمبنای قانون اساسی ژاپن اداره می شود.

در مراسمی که همه ساله برگزار می شود دختران ژاپنی شرکت می نمایند این مراسم به خاطره آغاز جوانی و رسیدن به بلوغ جنسی می باشد یعنی دختران ژاپنی از این سن به بعد می توانند رابطه جنسی با شریک جنسیشان داشته باشند این مراسم خاص و جالب مخصوص دختران بیست ساله می باشد در ادامه تصاویری از جشن رسیدن به بلوغ جنسی دختران در ژاپن را خواهید دید با ما همراه باشید .

دومین دوشنبه از ماه ژانویه در ژاپن، روز بلوغ و ورود به دوره بزرگسالی (Coming of Age Day) یا همان رسیدن به بیست سالگی و ورود به دوران جوانی است.

نگاهی متفاوت به نسل جدید و جوانان کشور ژاپن در این روز تعطیل انداخته است. مراسم مختلفی برای جشن و گرامیداشت جوانان ۲۰ ساله در این روز تدارک دیده می شود.

چفچفک

   #ژاپن #گزارش تصویری #چین #نسل جدید #قانون اساسی

محتوای خبر «جشن بلوغ درژاپن» را در سایت «جام نیوز» ببینید