تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان فصل گذشته مقتدارانه ترین قهرمانی تاریخ لیگ برتر را به نام خود رقم زدند. در فصل گذشته همچنین بیشترین فاصله امتیازی بین تیم اول و دوم در هفته بیست و هشتم رقابت ها رقم خورد و شاگردان برانکو ایوانکوویچ سه هفته مانده به پایان بازی ها ضمن ثبت قهرمانی خود، فاصله ۱۲ امتیازی با تیم دوم را رقم زدند. این بهترین حد نصاب در لیگ برتر بود که شاید برای فصل جاری بار دیگر توسط پرسپولیس ارتقاء یابد.

پرسپولیس در حال حاضر فاصله ای ۱۱ امتیازی با تیم دوم ایجاد کرده است. برانکو ایوانکوویچ همواره تاکید دارد که تیمش نه برای رکوردها، بلکه برای قهرمانی و ثبت پیروزی ها به میدان می رود تا هواداران را خوشحال کند. با این وجود از جذابیت های این روزهای فوتبال ایران، جابجایی همین حدنصاب ها است که دستمایه بحث های هواداری در شبکه های اجتماعی نیز قرار دارد.

پرسپولیس همچنین سال قبل حدنصاب قهرمانی با اختلاف ۹ امتیاز را برای لیگ برتر، ثبت کرد که گذر از آن برای سرخپوشان میسر خواهد بود.

گفتنی است؛ با توجه به داده های آمارنویسان فوتبال ایران، بهترین حد نصاب در کل ادوار رقابت باشگاهی سراسری در ایران نیز در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار دارد. سرخپوشان در سال ۷۷ و هشتمین دوره لیگ آزادگان با اختلاف ۱۲ امتیاز نسبت به تیم دوم قهرمان شدند و در همین فصل در هفته ۲۶ بازی ها حد نصاب فاصله ۱۶ امتیازی با تیم دوم را ثبت کردند.

   #پرسپولیس #سرخپوشان #برانکو #برانکو ایوانکوویچ #لیگ برتر #باشگاه پرسپولیس #پایان بازی

محتوای خبر «رکورد جذاب پرسپولیس برای هواداران» را در سایت «فوتبال» ببینید