تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

ستاد برگزاری دهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در پی حادثه تلخ نفت کش «سانچی» تسلیت گفت.

، از سوی روابط عمومی این جشنواره اعلام شده است کهستاد برگزاری دهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر به نمایندگی از سوی جامعه هنرمندان تجسمی کشور حادثه تلخ و جانگداز نفتکش سانچی و شهادت جمعی از دلاور مردان ایرانی را به همه مردم ایران وبه خصوص خانواده این عزیزان تسلیت می گوید. رشادت و مظلومیت ٣٢ تن از دریادلان ایرانی تا همیشه بر یادها باقی می ماند.

در تاریخ ۱۶ دی ماه یک فروند نفتکش ایرانی با یک فروند کشتی چینی، برخورد کرد که باعث حریق نفتکش ایرانی و مفقود شدن ۳۲ پرسنل آن (۳۰ ایرانی و دو بنگلادشی) شد.

در این میان ۱۲ تکاور ایرانی که به چین اعزام شده بودند، صبح امروز به نفتکش رسیدند تا عملیات امداد و تجسس را در داخل نفتکش انجام دهند اما به گفته رییس سازمان بنادر و دریانوردی به دلیل شدت گرفتن آتش، امکان ورود به کشتی برای تجسس مفقودین فراهم نشد و دو سوم این نفتکش غرق شده است.

انتهای پیام

-----------------------------------------------------------------------------
تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای بازنشر می شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه ای منتشر نشده است از طریق بخش "تماس با ما" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.


   #نفتکش ایرانی #هنرمندان #چین #هشدار #نفتکش سانچی #شهادت #جشنواره بین المللی #خانواده

محتوای خبر «تسلیت جشنواره تجسمی فجر در پی حادثه «سانچی»» را در سایت «هشدار نیوز» ببینید