تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
واکنش دنیزلی به حضور در تراکتورسازیسرمربی پیشین پرسپولیس به حضور در تراکتورسازی واکنش نشان داد.

به گزارش میزان، مصطفی دنیزلی در پی اختلافات به وجود آمده میان گل محمدی و آجرلواصلی ترین گزینه باشگاه تراکتورسازی برای نشستن روی نیمکت این تیم است.

در همین راستا سرمربی پیشین پرسپولیس برای حضور در بازی های باقی مانده در لیگ 250 هزار دلار پول می خواهد موضوعی که باعث شده تا این انتقال تا الان به طول بکشد.

مصطفی دنیزلی شب گذشته با حضور در یک برنامه تلویزیونی ترکیه با اشاره به این پیشنهاد اظهار داشت: از تیم تراکتورسازی تبریز پیشنهاد دارم، تیمی که در لیگ قهرمانان آسیا هم حضور دارد. نمایندگاه این باشگاه به اینجا آمدند و با یکدیگر ملاقات داشتیم. زمانی که من ایران بودم، تراکتورسازی در لیگ دسته اول حضور داشت، اما این تیم در ادامه به لیگ برتر ایران رسید و حتی در جام حذفی به قهرمانی رسید. آنها اکنون به جایگاهی رسیده اند که در لیگ قهرمانان آسیا رقابت می کنند.

این مربی ترکیه ای که سابقه مربیگری در تیم های پاس و پرسپولیس را دارد، تصریح کرد: نمایندگان باشگاه تراکتورسازی ۱۰ روز پیش برای مذاکره به اینجا آمدند و با آنها صحبت کردیم. انسان های دوست داشتنی هستند.

در این هنگام مجری این برنامه با اشاره به اینکه آیا هنوز مسئولان باشگاه تراکتورسازی در ترکیه هستند تا مذاکرات را نهایی کنند اما ظاهرا روند مذاکرات مثبت نبوده که دنیزلی در واکنش به این پرسش خاطر نشان کرد: کسانی که در راس باشگاه تراکتورسازی هستند، برای من آشنا هستند و پیش از این با آنها کار کرده ام، البته در این بین تنها از ایران پیشنهاد نداشته ام و از باشگاه های دیگری هم پیشنهاداتی دریافت کرده ام. اگر پیشنهاد مناسبی بشود، آن را بررسی خواهم کرد. هر چه صلاح و خیر باشد.

   #تراکتورسازی #پرسپولیس #ترکیه #لیگ قهرمانان آسیا #لیگ قهرمانان #جام حذفی #برنامه تلویزیونی #لیگ برتر