تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان

ستاره ایرانی باشگاه المپیاکوس فاصله چندانی با ترک این باشگاه نداشت اما دخالت سرمربی اسپانیایی مانع فروش او به باشگاه چینی شد.

کریم انصاری فرد که با پیشنهاد وسوسه کننده باشگاه چینی روبرو شده بود در المپیاکوس ماندنی شد خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

آقای گل حال حاضر سوپرلیگ یونان با پیشنهاد وسوسه کننده چند میلیون یورویی یکی از باشگاه های چینی مواجه شده بود که سران المپیاکوس را به فکر فروش کریم انصاری فرد و درآمدزایی چند میلیون یورویی انداخت اما در آخرین لحظات دخالت سرجیو گارسیا سرمربی جدید سرخ و سفیدها باعث شد تا انصاری فرد در آتن ماندنی شود.

روزنامه های امروز آتن با انتشار گزارش هایی پیرامون بسته شدن پرونده انتقال کریم انصاری فرد، در زمستان مدعی شدند سرمربی اسپانیایی المپیاکوس که تصمیم دارد در ادامه فصل از سیستم تهاجمی ۳-۳-۴ در تیمش بهره ببرد روی حضور گلزنی همچون انصاری فرد در کنار کوین میرالس و فورتونیوس حساب خاصی باز کرده به همین خاطر سران باشگاه را مجاب کرد تا قید فروش بهترین گلزن خود را بزنند.

پروسه فروش احتمالی انصاری فرد از اواخر هفته گذشته بر سر زبان ها افتاد و باعث شد تا ستاره ایرانی همچنان یکی از سوژه های اصلی روزنامه ها و رسانه های معتبر ورزشی کشور یونان شود

   #کریم انصاری فرد #فوتبال ایران #سرمربی جدید

محتوای خبر «پیشنهاد وسوسه کننده و چند میلیون یورویی باشگاه چینی برای انصاری فرد !» را در سایت «پارس فوتبال» ببینید