تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
تکلیف سه تیم مرحله نیمه نهایی مشخص شد

تیم های پتروشیمی، نفت آبادان و شهرداری باشکست حریفان خود راهی نیمه نهایی شدند و دیدار دانشگاه آزاد و مهرام به بازی چهارم کشید.

به گزارش ایلنا، با برگزاری دیدارهای سوم مرحله پلی آف لیگ برتر بسکتبال، سه تیم حاضر در مرحله نیمه نهایی این رقابت ها مشخص شدند.

در نخستین دیدار تیم پتروشیمی بندر امام با پیروزی 98 بر 69 مقابل میزبان خود، شهرداری گرگان در بازی سوم پلی آف لیگ برتر (مرحله یک چهارم نهایی) به عنوان نخستین تیم به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

نفت آبادان که دو بازی اول را از نیروی زمینی برده بود، امروز نیز در بازی سوم موفق شد 72 بر 67 حریف خود را شکست داد و راهی نیمه نهایی شد.

شهرداری تبریز نیز با برتری در بازی سوم مقابل یس آل گرگان به نیمه نهایی صعود کرد.شاگردان مهران حاتمی در بازی امشب توانستند میزبان خود را 99 بر 64 از پیش رو بردارند.

دیدار سوم تیم های دانشگاه آزاد و مهرام هم با برتری 101 بر 96 دانشگاه آزاد به پایان رسید تا کار به دیدار چهارم کشیده شود.

بدین ترتیب تیم های نفت آبادان و شهرداری تبریز یکی از دیدارهای نیمه نهایی را برگزار می کنند و پتروشیمی باید با برنده جدال دانشگاه آزاد و مهرام روبرو شود.

   #نیمه نهایی #شهرداری #دانشگاه آزاد #آبادان #گرگان #لیگ برتر #پتروشیمی

محتوای خبر «تکلیف سه تیم مرحله نیمه نهایی مشخص شد» را در سایت «ایلنا» ببینید