تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان
792727_287.jpg

اسحاق جهانگیری :متاسفانه اجازه ندادند که با مردم سخن بگویم و صدا و سیما بهانه های فنی مطرح کرد و این در حالی است که رسانه ملی باید در خدمت کامل ملت ایران، همه جریان های سیاسی و معترضین باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت،اسحاق جهانگیری امروز در نخستین کنگره بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی با تاکید بر اینکه صدا و سیما باید روش خود را تغییر دهد، تصریح کرد: صدا و سیما نباید در انحصار یک گروه محدود و تند رو قرار گیرد.

معاون اول رییس جمهور با اشاره به اینکه قرار بود در خصوص اعتراضات اخیر از طریق رسانه ملی با مردم سخن بگویم، گفت: متاسفانه اجازه ندادند که با مردم سخن بگویم و صدا و سیما بهانه های فنی مطرح کرد و این در حالی است که رسانه ملی باید در خدمت کامل ملت ایران، همه جریان های سیاسی و معترضین باشد تا بتوانند حرف خود را بزنند.

   #صدا و سیما #جهانگیری #اسحاق جهانگیری #رییس جمهور #آیت الله هاشمی

محتوای خبر «جهانگیری: اجازه ندادند که با مردم سخن بگویم/ صدا و سیما بهانه های فنی مطرح کرد/ صدا و سیما نباید در انحصار یک گروه محدود و تند رو قرار گیرد» را در سایت «عصر ایران» ببینید

منبع خبر (عصر ایران) است و جستجوگر هوشمند بتانیوز هیچگونه مسئولیتی در برابر محتوای آن ندارد.

اگر به محتوای خبر «جهانگیری: اجازه ندادند که با مردم سخن بگویم/ صدا و سیما بهانه های فنی مطرح کرد/ صدا و سیما نباید در انحصار یک گروه محدود و تند رو قرار گیرد» اعتراض دارید می توانید از طریق بخش تماس با ما گزارش کنید.