تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 350
مسئولان اتوبوسرانی شهر تهران رو در رو به سوالات شهروندان پاسخ دادند مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی از ملاقات حضوری مسئولان سامانه های اتوبوسرانی این شرکت با شهروندان و پاسخگویی به سوالات آنها خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، پیمان سنندجی با بیان این مطلب افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده مسئولان سامانه های شرکت واحد در دو پایانه اتوبوسرانی صادقیه و همچنین جوانمرد قصاب به سوالات و انتقادات شهروندان پاسخ دادند.

وی با اشاره به اهمیت مشارکت شهروندان در بهبود کیفی خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی پایتخت ادامه داد: رضایتمندی شهروندان و مسافران از نحوه ی خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی یکی از اولویت های برنامه ریزی این مجموعه در جهت رفع مشکلات و ارتقای کیفی خدمات است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران ضمن اشاره به اینکه طرح اجرا شده مستمر خواهد بود بیان کرد: یکی از شیوه های نظرسنجی، ملاقات حضوری مسئولان با شهروندان است که به همین منظور طی اطلاع رسانی قبلی این امکان فراهم شد تا مردم بتوانند دیدگاه ها و نقطه نظرات خود را با دست اندرکاران این حوزه در میان بگذارند.

در این دیدارهای حضوری، مردم با توضیحاتی که مدیران سامانه ها ارائه کردند با سیستم زمانبندی حرکت اتوبوس ها و همچنین سیستم کنترل نظارت هوشمند خطوط اتوبوسرانی نیز آشنا شدند.

   #سامانه #شهر تهران #پایتخت #اتوبوس

محتوای خبر «مسئولان اتوبوسرانی شهر تهران رو در رو به سوالات شهروندان پاسخ دادند» را در سایت «خبرگزاری موج» ببینید