تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 111

پورشه می گوید نسخه پلاگین هیبرید پانامرای جدید واقعاً گل کرده و از زمان معرفی این خودرو در ماه ژوئن تاکنون 60 درصد خریداران این مدل را انتخاب کرده اند.


این خودروساز آلمانی هم اکنون نسخه های پلاگین هیبرید پانامرا را در آمریکا و چین که بزرگ ترین بازار این خودرو می باشند عرضه می کند.


مدیر خودروی پانامرا در پورشه می گوید:

تقاضای مشتریان بسیار بیشتر از 10 تا 15 درصدی بوده که در ابتدا انتظار داشتیم.


یکی از دلایل اصلی برای این تقاضای غیرمنتظره در اروپا مزیت های مالیاتی است. جالب اینکه پانامرای هیبرید در بلژیک انتخاب 90 درصد خریداران این خودرو بوده و 70 درصد خریداران فرانسوی پانامرا نیز این مدل را انتخاب کرده اند. البته در بازار داخلی پانامرا یعنی آلمان نیز 25 درصد از کل فروش این خودرو به مدل پلاگین هیبریدی تعلق داشته است.


از آنجایی که پورشه سرمایه گذاری سنگینی روی الکتریکی سازی و تکنولوژی های جدید برای پاس کردن قوانین سخت گیرانه آلایندگی، این برند علیرغم اینکه به خاطر خودروهای اسپورت خود مشهور است مدل های پلاگین هیبرید بیشتری تولید خواهد کرد.


پورشه پانامرا در دو نسخه پلاگین هیبرید 4 E-Hybrid و توربو S E-Hybrid عرضه می شود. مدل اولی که ارزان تر هم بوده در حالت تمام الکتریکی برد 50 کیلومتری داشته و قوای محرکه آن قدرت 462 اسب بخاری دارد.

   #خودرو #چین #هیبریدی #آلمان #بلژیک

محتوای خبر «محبوبیت بالای پورشه پانامرا هیبرید» را در سایت «پدال» ببینید