تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 384
سپاهانی ها اخباری را به رحمتی ترجیح می دهند
مسئولان باشگاه سپاهان تصمیم دارند حراست از دروازه تیم فوتبال این باشگاه در نیم فصل دوم لیگ برتر را به سنگربان سایپا بسپارند.
به گزارش جهان نیوز ، تیم فوتبال سپاهان اصفهان با کسب 15 امتیاز و قرار گرقتن در رده دوازدهم جدول, توقعات را در نیم فصل نخست لیگ برتر برآورده نکرده و نتایج ضعیفش باعث اعتراض و نگرانی هواداران سپاهان شده است. سپاهانی ها برای جبران این ناکامی ها به دنبال آن هستند که در فصل نقل وانتقالات با خارج کردن نام چند بازیکن فضا را برای ورود مهره های مورد نیاز کادر فنی فراهم آورند.

برهمین اساس علاوه بر ژایرو رودریگوئز, مدافع برزیلی سپاهانی ها که پیش از این قراردادش را فسخ کرده بود, حسین فاضلی و ناصر قلاوند نیز با فسخ قراردادشان رسماً از این باشگاه جدا شدند.

همچنین باشگاه سپاهان درصدد این است که با دو بازیکن برزیلی دیگرش یعنی رافائل کریولارو و لی اولیویرا برای فسخ قرارداد به توافق برسد که در این صورت این دو بازیکن هم در روز های آینده از این تیم جدا خواهند شد.

درباره جذب بازیکنان جدید نیز کرانچار پیش از این صراحتاً اعلام کرده بود در نیم فصل یک دروازه بان جذب خواهند کرد. بنابراین سپاهانی ها با دو گزینه اصلی شان که محمدرضا اخباری و مهدی رحمتی هستند، وارد مذاکره شده اند. طبق شنیده ها گزینه نخست زرد پوشان اصفهانی برای چارچوب درواز ه این تیم محمدرضا اخباری, گلر فعلی تیم سایپاست. بنابراین از سیدمهدی رحمتی که این روزها در استقلال روی نیمکت می نشیند, به عنوان گزینه دوم سپاهانی ها برای پیوستن به این تیم نامبرده می شود.

مهدی شریفی هم که دو سال به عنوان بازیکن سرباز در تراکتورسازی حضور داشت با پایان این دوران می تواند سپاهان را در نیم فصل دوم لیگ برتر همراهی کند.


منبع : تسنیم

   #سپاهان #لیگ برتر #باشگاه سپاهان #اخباری #محمدرضا اخباری #مهدی رحمتی #تراکتورسازی #استقلال #اصفهان #سایپا

محتوای خبر «سپاهانی ها اخباری را به رحمتی ترجیح می دهند» را در سایت «جهان نیوز» ببینید