تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 398
رکنا: نشریه آس در وبسایت خود از هواداران رئال خواسته بود تا از بین دی استفانو و کریستیانو رونالدو یک نفر را به عنوان بهترین بازیکن تاریخ این باشگاه معرفی کنند.
رونالدو Ronaldo می توان به یک بازیکن تاثیرگذار دیگر هم اشاره کرد و او کسی نیست جز آلفردو دی استفانوی آرژانتینی که دهه 50 و 60 ستاره اول رئال بود.
دی استفانو در دوران فوتبال خود با پیراهن رئال 396 بازی رسمی انجام داد و 307 گل به ثمر رساند. او همراه این تیم 5 جام باشگاه های اروپا، 8 لالیگا، یک جام حذفی، یک جام اینترکونتیننتال و دو جام لاتین کسب کرد و دو بار نیز فاتح توپ طلا شد.
رونالدو در عوض تاکنون 412 بازی رسمی برای رئال انجام داده و 418 گل نیز به ثمر رسانده است. 3 لیگ قهرمانان، دو لالیگا، دو کوپا دل ری، دو سوپرکاپ اسپانیا، سه سوپرکاپ اروپا و دو جام جهانی باشگاه ها از افتخارات او با پیراهن رئال هستند؛ ضمن اینکه 4 بار با پیراهن این باشگاه فاتح توپ طلا و 3 بار نیز فاتح کفش طلا شده است.
نتیجه نظرسنجی اما جالب بود. رئالی ها دی استفانو را با 61.62 درصد آرا به عنوان بهترین بازیکن تاریخ باشگاه شان انتخاب کردند و رونالدو تنها 38.38 درصد رای آورد.
20494 نفر در این نظرسنجی شرکت کردند.

   #رونالدو #بهترین بازیکن #کریستیانو رونالدو #جام جهانی

محتوای خبر «نتیجه جالب نظرسنجی بهترین بازیکن تاریخ رئال» را در سایت «رکنا» ببینید