تاریخ دریافت خبر: نظر بینندگان بازدید: 152

ولوو با خودروی مسابقه ای S60 TC1 توانست قهرمانی مسابقات تورینگ جهانی فیا 2017 را به دست آورد. این برند سوئدی به منظور گرامیداشت این رویداد نسخه های سفارشی S60 و V60 را به با برخی شاخصه های الهام گرفته از موتور اسپورت معرفی کرده است.


ولوو S60 و V60 پولستار پرفورمنس شمپیون ادیشن با تمامی مدل های D4، D5، T5 و T6 در دسترس هستند. بهبودهای بصری این خودروها شامل رینگ های سبک وزن سفارشی 19 اینچی پولستار، دیفیوزر عضلانی و اسپویلر عقب جدید است. در داخل کابین نیز می توانیم اهرم تعویض دنده پولستار را ببینیم.


البته این مدل های سفارشی تنها از بهبودهای ظاهری بهره مند نشده اند. یک سیستم اگزوز از جنس فولاد ضدزنگ، فیلتر هوای اسپورت و همچنین دامپرهای به روز شده سیستم تعلیق در این پکیج به چشم می خورند. به لطف مهندسی پولستار شاهد افزایش 10 اسب بخاری قدرت پیشرانه بوده و گشتاور نیز 50 نیوتون متر بهبود یافته است. همچنین گیربکس تعویض های سریع تری داشته و پاسخ پدال گاز نیز بهتر از قبل است.


مسئول تولید و توسعه پولستار می گوید:

مهندسان پولستار و تیم Cyan ریسینگ چندین سال است به همراه یکدیگر روی توسعه خودروهای کنونی پولستار کار می کنند؛ بنابراین ما قهرمانی قابل توجه در مسابقات جهانی را با افزایش قدرت خودروها جشن گرفته ایم.

مشابه مدل های قهرمانی خاص کادیلاک تنها تعداد محدودی از این خودروهای خاص ولوو در دسترس خریداران خواهند بود. قطعات در نظر گرفته شده را نیز می توان بر روی خودروهای دیگر سفارش داد و یا اینکه کل پکیج را بسته به نمایندگی خریداری کرد.

  

محتوای خبر «گرامیداشت موفقیت ولوو S60 با مدل های ویژه» را در سایت «پدال» ببینید